Advert
Advert
Advert

CHP Şanlıurfa Teşkilatı Kılıçdaroğlu dedi

5-6 Eylül 2014 tarihlerinde Ankara Ticaret Odası(ATO) Kongre Merkezi'nde yapılacak olan CHP'nin olağanüstü Kurultay'ında Kemal Kılıçdaroğlu’na Şanlıurfa’dan büyük destek var.

CHP Şanlıurfa Teşkilatı Kılıçdaroğlu dedi
CHP Şanlıurfa Teşkilatı Kılıçdaroğlu dedi

CHP'de büyük kongreye sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa  İl Başkanı Aziz Aydınlık, yapılacak kongrede 22 delege ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini söyledi.

 

Kongreyle ilgili bir açıklama yapan Aydınlık, “Allah’a dua edip, elimizi yüzümüze sürüp artık ayağa kalkmalıyız. Dualarımızı inancımızla, direncimizle, ilkelerimizle, kardeşlik ve dayanışma duygularımızla, devrimin ve demokrasimizin temiz yüzüyle birleştirip birliğimizi, dirliğimizi ve yurdumuzu, devletimizi yeniden insanca yaşanır, onurlu güçlü, güler yüzlü insanlarımızın yaşadığı huzur dolu memleket haline getirmek için mücadelemiz ve tüm Anadolu halkını uyarmamıza devam edeceğiz. Bu duygularla Cumhuriyet Halk Partimiz bu hedeflerle sayın genel başkanımız ile yoluna ve milletimize, halkımıza hizmete devam edecektir. Partimizi iktidara, ülkemizi geleceğe taşıyacağına inandığımız genel başkanımıza bu kurultayda desteğimiz tamdır. Sayın Genel Başkanımıza başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Olay Gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet     2014-09-04 çok kısa zaman önce urfada denetimler yapıldı ve başta sembol ocakbaşı ,öğretrmen evindeki eski adı ile gökçin,sporyum,dedecan ve daha bir çok büyük işletmede halk saglığını tehlikeye atan zararları et vb ürünler bulunmuştur.Ve bu işletmelerin isimleri gizlenmiştir.Sizden ricam bakın araştırın dediklerimin doğru olduğunu gördükten sonra rica ediyorum bunları haber yapın bu tür yerler yüzünden işini temiz yapan işletmeler tutunamıyor ayakta kalamıyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle