Advert
Advert
Advert

CHP KARAKÖPRÜ KADIN KOLLARINDA TORAMAN DÖNEMİ

CHP Karaköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı S. Alas, şehir değişikliği sebebiyle görevinden ayrılarak yerini Emine Toraman'a bıraktı.

CHP KARAKÖPRÜ KADIN KOLLARINDA TORAMAN DÖNEMİ
CHP KARAKÖPRÜ KADIN KOLLARINDA TORAMAN DÖNEMİ

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Saniye Rastgeldi'nin de katıldığı toplantıda ilk sözü İlçe Başkanı Kenan Karataş aldı. Kenan Karataş, yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Tüm konuklarımıza hoş geldiniz diyor, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Bilindiği üzere eski kadın kolları Başkanımız tayin sebebiyle görevinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Bizde demokrasinin gerektirdiği gibi göreve talip olacak kardeşlerimizden isimlerini vermelerini istemiştik. Üç bayan kardeşimin göreve talip olduğunu ancak aralarında aldıkları son karar neticesinde ortak isimde anlaştıklarını bize bildirmişlerdir... Bizimde daha önce kendisiyle çalışma imkânı bulduğumuz Emine hanımda karar kılınması partimiz için olumlu bir gelişmedir. Ve şuna inanıyorum ki Emine Başkanım Karaköprü'de çok güzel faaliyetlere imza atacaktır. Emine hanıma yeni görevinde başarılar diliyorum. Dedi.

Yeni göreve atanan Kadın Kolları Başkanı Emine Toraman ise yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Bizi yalnız bırakmayan partili misafirlerimize ve basın mensubu arkadaşlara hoş geldiniz diyorum. Şunu çok iyi anladım ki siyasi partileri yerelde bir noktaya getiren genel politikalar değil partinin başında bulunan isimlerdir. Bu anlamda CHP'yi Karaköprü'de ilk parti durumuna getiren İlçe Başkanımız Kenan Karataş'ı kutluyorum. İşçilerle, kadınlarla, emekçilerle çok yakından ilgilenen başkanımız Karaköprü'de kendini kanıtlamıştır. Biz başkanı içimizden biri olarak görmeye başladık. San ki aileden biri gibi. Yıllardır çalışmalarını takdirle karşıladığımız başkanın ekibinde yer almak benim için büyük tecrübe olacaktır. Beni bu göreve layık gören kadın kolları üyelerine ve Kenan Başkanıma teşekkür ediyorum. Sınava girecek olan çocuklarımıza da başarılar diliyorum. Allah yardımcıları olsun. Diyerek sözlerine son verdi.

Kapanış konuşmasını yapan CHP Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Saniye Rastgeldi ise sınava girecek olan öğrencilere başarılar diledikten sonra sözlerine devam etti.

Karaköprü İlçe Başkanlığımızın çalışmaları takdir edilecek bir konuma gelmiştir. Biz İl olarak İlçe başkanımızın çalışmalarını çok yakından takip etmekteyiz. İnanıyoruz ki yeni göreve atanan kadın kolları başkanımızla birlikte çalışmalar çok daha hızlanacaktır. Bizler sadece bu günlerde açıklama yapmakla kalmayacak her fırsatta bir araya geleceğiz. Burada bulunan bayan arkadaşlarımızın bir sonraki toplantımıza beraberinde çok daha fazla bayanla iştirak edeceklerine inanıyorum. Göreve yeni atanan Emine Hanımı kutluyorum… Dedi

CHP rozetini yeni kadın kolları Başkanına takan CHP Şanlıurfa Kadın Kolları Başkanı Saniye Rastgeldi “Partimize ve Karaköprü’ye hayırlı olsun” diyerek sözlerine son verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret