Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset CHP İl Başkanı Aydınlık görev dağılımı yaptı

CHP İl Başkanı Aydınlık görev dağılımı yaptı

Aziz Aydınlık başkanlığındaki Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetimi, ilk toplantısını yaparak görev dağılımını yaptı.

Giriş Tarihi: 13 Eylül 2015 Pazar 16:07
CHP İl Başkanı Aydınlık görev dağılımı yaptı

Geçen hafta yapılan olağanüstü kongreye tek liste halinde giderek CHP’nin İl Başkanlığına seçilen Aziz Aydınlık, yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı. Buna göre; Ahmet Kılıç başkan vekili, Hasan Gülhan il Sekreteri, Hayrettin Cidir Sayman, Mehmet Kılıç Bilişim Sorumlusu, Salih Kılıç Eğitim Sekreteri, Bekir Akıl Dış İlişkilerden Sorumlu ve Süleyman Yazar Hukuktan Sorumlu oldu. Bunlarında yanı sıra Nuh Melik STK’lardan Sorumlu, Ahmet Budak Yerel Yönetimler Sorumlusu, Yusuf Ziya Ural İnsan Hakları Sorumlusu, Saniye Rastgeldi (Kadın Kollarından Sorumlu), Vedat Ağan Gençlik Kollarından Sorumlu ve Halit Kılıç da Örgütlerden Sorumlu yönetici oldular.

CHP İl Başkanı Aziz Aydınlık, görev dağılımının hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, 1 Kasım’da yapılacak seçim çalışmalarının startını verdiklerini söyledi. 1 Kasım’da Urfa’dan vekil çıkarabilmek için yoğun çaba göstereceklerini dile getiren Aydınlık, bunu gerçekleştirebilmek için ilçe teşkilatları ve adaylarla birlikte güzel çalışma yürüteceklerini kaydetti.

Ahmet Kemal Ayhan / Urfastar

YORUMLAR
  • yorum2015-09-13 18:49:18Ali ekber karakuzu

    Atatükün partisine onun ideolojisine uygun strateji ve çalışmalarla sahip çıkılırsa daha uygun ve başarılı olunur kanaatindeyim bu doğrultuda çalışmanızda başarılar dilerim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Ak Partili Gençlerden Vali Tuna’ya Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com