Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem CHP, Erdoğan afişi için harekete geçti

CHP, Erdoğan afişi için harekete geçti

CHP’li Süleyman Çelebi, Basın İlan Kurumu'nun İstanbul Cevizlibağ’daki binasındaki Erdoğan afişiyle ilgili yazılı bir önerge verdi.

Giriş Tarihi: 9 Temmuz 2014 Çarşamba 08:24
CHP, Erdoğan afişi için harekete geçti

Çelebi’nin önergesi ve yazılı olarak yanıtlanması talebiyle Bülent Arınç’a yöneltiği sorular şöyle:

“Basın İlan Kurumu’nun İstanbul Cevizlibağ’da bulunan binasının dötr bir yanının Cumhurbaşkanı adayı, AKP genel başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın afişleriyle donatılması bu kurumun kuruluş ilkelerine ve tarafsızlığına aykırıdır. Bu nedenle; Basın İlan Kurumu’nun kuruluş amacı nedir?, Basın İlan Kurumu’nun internet sitesi ve reklamlarında üç Cumhurbaşkanı adayı arasında sadece Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın propagandasını ve haberini yapması Basın İlan Kurumu’nun kuruluş amacı ve ilkeleriyle çelişmez mi?, Zeytinburnu Cevizlibağ’da bulunan Basın İlan Kurumu’nun dört bir yanının Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milli Güç Milli İrade” afişleriyle donatılması Basın ve İlan Kurumu’nun görevleri dahlin de midir?”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com