Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin ÇHD’li avukatlardan Karataş’a ziyaret

ÇHD’li avukatlardan Karataş’a ziyaret

Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) Şanlıurfa yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ferhat Karataş’ı parti binasında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2013 Cuma 13:30
ÇHD’li avukatlardan Karataş’a ziyaret

Nezaket ziyaretinde ÇHD’li avukatlar gündeme ilişkin tutumundan dolayı Başkan Karataş’ı tebrik ettiklerini ve demokratik söylem ve eylemlerin devam etmesinin önemli olduğuna vurgu yaptı.

Görüşmede hukukun bağımsız olması gerektiğinin altını çizen Karataş, “Bilindiği gibi Türkiye her gün yeni bir olayla gündeme geliyor. Özellikle içinde bulunduğumuz barış sürecine biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak hassas bir duruş sergiliyoruz. Ben şahsım adına artık bölgede anaların ağlamamasını ve ülkeye barışın gelmesi ile birlikte ekonomi ve sosyal alanda kalkınmanın yaşanacağını umut ediyorum. Son dönemlerde yine bir başka gündem olarak avukatların gözaltına alınması olayını üzülerek takip ediyorum. Bu olayları da doğru bulmuyor ve avukatların daha da özgür olmasını istiyorum. Bende bir avukat olarak bugün meslektaşlarımın demir parmaklıklar ardında olmasını demokrasi açısından geri adımın ta kendisi olarak değerlendiriyorum” dedi.

Yarım saat süren ziyaretin ardından Karataş ve avukatlar, gerek gündeme ilişkin gerekse Urfa sorunlarına ilişkin konularda fikir alış verişinin daha sık yaşanması dileğinde bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com