Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Ceylanpınar'daki saldırı Belediye Meclis toplantısına damga vurdu

Ceylanpınar'daki saldırı Belediye Meclis toplantısına damga vurdu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Temmuz ayı Meclis Toplantısında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, ilk birleşimde yaptığı açılış konuşmasında Ceylanpınar’da yapılan saldırıyla ilgili açıklamada bulundu.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2014 Pazartesi 14:50
Ceylanpınar'daki saldırı Belediye Meclis toplantısına damga vurdu

Büyükşehir Belediye Meclis Temmuz ayı ilk birleşiminde Ceylanpınar Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Menderes Atilla’ya yapılan saldırıyı kınayarak konuşmaya başlayan Başkan Celalettin Güvenç; “Saldırıyı kabul edilemez bulduğumuzu, şiddetle kınadığımızı, bunun demokrasimiz, birliğimiz, beraberliğimiz, geleceğimize kasteden bir saldırı olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

Belediye Meclis Üyelerin çoğunluğunun katılımı ile başlayan toplantıda gece saatlerinde saldırıya uğrayan Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’ya geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Güvenç, “Meclisi bilgilendirme babında hem de bir üzüntümüzü paylaşma adına dün gece saat 23:00 sularında Büyükşehir Meclis Üyemiz ve Ceylanpınar Belediye Başkanımız Menderes Atilla, Şanlıurfa’dan Ceylanpınar’a döndüğü sırada yolda patlatılan bir arabayla saldırıya uğramıştır. Hamdolsun can kaybımız yoktur. Bir koruma memuruyla şoför arkadaş hafif yaralanmıştır. Bu olayı kabul edilemez bulduğumuzu, şiddetle kınadığımızı, bunun demokrasimiz, birliğimiz, beraberliğimiz, geleceğimize kasteden bir saldırı olduğunu belirtmek istiyorum. Arkadaşımıza geçmiş olsun diyor, olayın sevindirici yanıysa çok şükür her hangi bir can kaybı olmamasıdır. Her zaman söylüyoruz; zor bir coğrafyada yaşıyoruz, dikenli yollarda yürüyoruz ama inşallah bu millet; birlik, beraberlik içerisinde bu menfur olaylar, varlığımızı tehdit eden saldırıların inşallah gelecekte önüne geçecektir diye temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Açılış konuşmasının ardından Meclis Toplantısı Gündem maddeleriyle devam etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com