Advert
Advert
Advert

Ceylanpınar’da ‘’Yılın En’leri’’ne ödül verildi

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde faaliyette bulunan Ceylanpınar Gazeteciler Derneği, bir ilke imza atarak düzenlediği ödül töreninde 14 dalda ödül verdi.

Ceylanpınar’da ‘’Yılın En’leri’’ne ödül verildi
Ceylanpınar’da ‘’Yılın En’leri’’ne ödül verildiCeylanpınar Gazeteciler Derneği tarafından ilk kez düzenlenen ödül törenine iş, siyaset, bürokrasi ve basın mensuplarından çok sayıda davetli katıldı. Ödül töreninde Ceylanpınar ve Şanlıurfa’da görev yapan başarılı gazeteciler ile bürokrat, iş adamı, eğitimci, sivil toplum örgütü, öğrenci, doktor, sporcu ve kurum yöneticilerine ödül verildi.

Cumhuriyet Okulu Konferans Salonu’nda düzenlenen ödül törenine Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran, İlçe Müftüsü Usame Anlağan, Ceylanpınar TİGEM Müdür Yardımcısı Hamdi Yücel, Hür Dava Partisi İlçe Başkanı Adnan Sağlam, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Turan, Devlet Hastanesi Müdürü Halise Cengiz, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

Bir ilke imza attık

Törende açılış konuşmasını yapan Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sait Aydın, Ceylanpınar tarihinde ilk kez gazetecilerin böylesine kapsamlı bir ödül töreni düzenlediğini belirterek, "Ceylanpınar Gazeteciler Derneği olarak ilk kez düzenlenen ödül töreninde hatalarımız olabilir, bu hatalarımızı geleceğe taşımak istemiyoruz. Burada amacımız bürokrat, iş adamı, eğitimci, sağlıkçı, sivil toplum kuruluşları ve gazeteci meslektaşlarımızı gelecek yıllara adapte etmektir.” dedi.

En’ler ayakta alkışlandı

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği tarafından Yılın En Başarılı Siyaset Adamı, yılın En Başarılı Belediye Başkanı, yılın girişimci iş adamı, en başarılı gazetecisi, en fedakâr annesi, en başarılı eğitimcisi, en başarılı Sivil Toplum Örgütü, Yılın En Başarılı Öğrencisi, En Başarılı Sanatçısı, Yılın En Başarılı Doktoru, Yılın En Başarılı Kurum Müdürü, Yılın En Başarılı Spor Kulübü Ödülü, Onur Ödülü ve Unutulmayanlar Ödülü ile toplam 14 dalda 18 ödül verildi.

Ceylanpınar Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu tarafından bu yıl ilki düzenlenen ‘Yılın En’leri’ ödül gecesi, müzik dinletisi ile sona erdi.  (Mustafa Kaynak - İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!