' scrolling='no' readonly>" /> ' scrolling='no' readonly>" />
Advert
Advert
Advert

Ceylanpınar'da PYD/PKK ile sıcak çatışma-VİDEO

Ceylanpınar'da PYD/PKK ile sıcak çatışma-VİDEO
Ceylanpınar'da PYD/PKK ile sıcak çatışma-VİDEO


Şanlıurfa'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden askerin cenaze töreninde konuşan Vali Küçük, Suriye sınırında sıcak çatışmaların yaşandığını söyledi.

3 askerin hayatını kaybettiği Ceylanpınar ilçesindeki çatışmaların ardından asker ile PYD/PKK arasında sıcak çatışmaların tekrar başladığı belirtildi. 

Şanlıurfa’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden askerin cenaze töreninde konuşan Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük, Ceylanpınar’da sıcak çatışmaların yaşandığını söyledi. 

Çatışmaların daha yeni başladığını belirten Vali Küçük, “Olay daha taze şu an çatışma devam ediyor. Şu an bir şey diyemiyorum. Yaklaşık 2 veya 3 kişi bunların PYD/PKK’ lı terörist oldukları tahmin ediliyor. Oraya gereken takviye birlikler gönderildi. Bizden taraf herhangi bir zayiat yok.” dedi.

Hatırlanacağı gibi; birkaç gün önce Ceylanpınar’da Suriye sınırında PYD/PKK’li oldukları belirtilen bir grup ile çıkan çatışmalarda 3 asker hayatını kaybetmişti. (Osman Gülebak- Sedat Kuşulay-İLKHA)

 

' scrolling='no' readonly> haberleri" href="ara?s=%3Ciframe+src%3D%27http%3A%2F%2Filkehaberajansi.com.tr%2Fembed%2Fceylanpinarda-pydpkk-ile-sicak-catisma%27+width%3D%22550%22+height%3D%22400%22+scrolling%3D%22no%22+readonly+name%3D%22video%22+border%3D%220%22+frameborder%3D%220%22%3F%3E%27+scrolling%3D%27no%27+readonly%3E%3C%2Fiframe%3E">
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu
Başkan Çiftçi, Çevik Kuvvet Projesi ile ilgili konuştu