Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Ceylanpınar'da İkinci Taziye Evi'nin yapımına başlandı

Ceylanpınar'da İkinci Taziye Evi'nin yapımına başlandı

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2011 Cuma 11:22
Ceylanpınar'da İkinci Taziye Evi'nin yapımına başlandı

Ceylanpınar Belediyesi, ilçenin Yenişehir Mahallesinden sonra Barış Mahallesinde de ikinci Taziye Evi'nin yapımına başladı.

Halk kendisi karar verdi

Ceylanpınar Belediyesi, düzenlediği anketle “Mahallenize Park mı, Taziye evi mi yapılmasını istersiniz” sorusunu Barış Mahallesinde bulunan 282 haneyi tek tek dolaşarak sordu. Anket sonuçlarında büyük çoğunluğun Taziye Evi istemesi üzerine anket sonuçlarını Temmuz ayı Meclis oturumunda ele alan Belediye Meclisi de anket sonuçlarından yola çıkarak Barış Mahallesinde Taziye Evi Yapılmasını kararlaştırdı.

İkinci Taziye Evi'nin yapımı başladı

Geçen ay Ceylanpınar Belediyesi tarafından Yenişehir Mahallesinde yapımına başlanan taziye evinin ardından, İlçenin Barış Mahallesinde ikinci taziye evinin yapımına da başlandı. 450 metre karelik alanda yapımına başlanan yeni taziye evi'nin hiç bir kredi almadan tamamıyla belediyenin kendi öz imkanlarıyla yapılacağını belirten Belediye Başkan vekili M.Nedim Deliktaş, Taziye Evi'nin 2 ay gibi bir sürede bitirilmesini planlanmadıklarını söyledi.300 bin Tl'ye mal olacak olan Taziye Evi'nin otopark, yeşil alan, mescit, mutfak gibi tesislerden oluşacağını dile getiren Deliktaş,"Sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışı gereği olarak yurttaşlarımız yapılacak hizmetlere kendileri karar veriyor. Şimdi de söz verdiğimiz gibi ilçenin ihtiyacı olan sosyal yapılara kavuşması için çalışmalar yürütüyoruz. İlçemizin ikinci taziye evi tüm halkımıza hayırlı olsun" diye konuştu.


www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com