Advert
Advert
Advert

Ceylanpınar Belediyesinden Zabıta Hizmet Noktası uygulaması

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi Belediye Zabıta Müdürlüğü, ilçe girişinde gelişen Mahallelere hizmet vermek amacıyla ilçe girişi üç yol mevkiinde zabıta hizmet noktası kurdu.

Ceylanpınar Belediyesinden Zabıta Hizmet Noktası uygulaması
Ceylanpınar Belediyesinden Zabıta Hizmet Noktası uygulamasıCeylanpınar, Viranşehir yol istikametinde bulunun kepez mevkii TOKİ yanı, üç yol noktasında kurulan Zabıta Hizmet Noktasının, şehir içi otobüslerini takip amaçlı ve ilçe girişinde gelişen mahallelere  hizmet vermek amaçlı olduğu öğrenildi.

Ceylanpınar Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Daşkıran, Zabıta Hizmet Noktasının İlçe girişinde gelişen Mahallelere hizmet vermek için kurulduğunu  belirterek, "Bu uygulamayla Zabıtanın halkın arasına girmesini amaçladık. Herhangi bir duruma mahal vermemek için Ceylanpınar Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü iki ekibe böldük. Bir ekibimiz şehir merkezinde bir diğer ekibimiz ise şehir merkezine üç kilometre uzaklıkta bulunan TOKİ Mahallesi üç yol mevkiinde yeni kurduğumuz Zabıta Hizmet Noktası oldu.   Buradaki vatandaşlarımız her türlü öneri ve şikayetlerini için TOKİ Mahallesi üç yol mevkiinde, yeni kurduğumuz Zabıta Hizmet Noktasına gelerek bildirebilirler." dedi.

Ceylanpınar Belediyesinin başlattığı Zabıta Hizmet Noktası uygulamasının çok yerinde bir çalışma olduğunu dile getiren vatandaşlar, bu uygulama sayesinde Zabıtanın şehir dışı Mahallelerinde de vatandaşın hakkının korunacağını söylediler.

(İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle