Advert
Advert
Advert

Ceylanpınar Belediyesinden flaş açıklama

Ceylanpınar ilçesinde geçtiğimiz Cumartesi günü belediye personelininde karşıtığı, 1 ölü 10 yaralının olduğu olaylarla ilgili Ceylanpınar Belediyesinden flaş açıklama geldi.

Ceylanpınar Belediyesinden flaş açıklama
Ceylanpınar Belediyesinden flaş açıklama

"Belediye Başkanımızla alakalı haberlerin tamamı asılsız ve iftiradır" diye başlanan açıkamada; Olayların henüz bir netlik kazanmaması, sıcak olmasından ve yasal soruşturma içerisinde olan olayla ilgili yalan beyanlarda bulunup olayın seyrini değiştirmek isteyen kişiler hakkında  yasal ve hukuki işlemler başlatılacağı söylendi.

Yapılan saldırının ardından Ceylanpınar belediye başkanlığının resmi sayfasında Kamuoyuna Duyurulur adı altında yayınladığı bildiride şu görüşlere yer verildi:

KAMUOYUNA DUYURULUR


İlçemizde 14.02.2015 tarihinde yaşanan olaylarla ilgili basında yer alan Belediyemiz ve Belediye Başkanımızla alakalı haberlerin tamamı asılsız ve iftiradır.


Yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Ceylanpınarlı vatandaşımız Celal Özgözgü’ye Allahtan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.


Olayların henüz bir netlik kazanmaması, sıcak olmasından ve yasal soruşturma içerisinde olan olayla ilgili yalan beyanlarda bulunup olayın seyrini değiştirmek isteyen kişiler hakkında  yasal ve hukuki işlemler başlatılacak olup gereken basın açıklaması yasal soruşturmanın bitmesinin ardından  kamuoyula paylaşılacaktır.  


Tüm kamu oyunun, halkımızın olaylara hassasiyetle yaklaşmasını ve sağ duyulu olunmasını temenni ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu