Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Çevre Yolların Planlanması Masaya Yatırıldı

Çevre Yolların Planlanması Masaya Yatırıldı

Şanlıurfa şehir merkezindeki ulaşım yatırımlarının da ele alındığı toplantıda birinci çevre yolunun tamamlanması ve ikinci çevre yolunun yapılması konusu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç başkanlığında Karayolları yetkilileri ile yapılan toplantıda masaya yatırıldı.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2014 Salı 16:02
Çevre Yolların Planlanması Masaya Yatırıldı


Şanlıurfa kent merkezinin trafiğini rahatlatmak amacıyla birinci çevre yolunun Kuzey batı halkasının tamamlanması ve ikinci çevre yolunun planlanması için yapılan toplantıda Başkan Güvenç, yatırımların süratle yapılması için gerekli çalışmaları başlattı.

Şanlıurfa’da planlanan karayolu yatırımların ele alındığı toplantıda öncelikli olarak birinci çevre yolunun tamamlanması ele alındı.

Toplantının verimli olduğunu belirten Başkan Güvenç, Şanlıurfa için mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını belirterek, Karayolları Bölge Müdürlüğüne katkılarından dolayı teşekkür etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 9. Karayolları Bölge Müdürü Şamil Gülen, Karayolları ve Büyükşehir teknik personeli katıldı.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com