Advert
Advert
Advert

Cevheri Mersavi Bölgesinde Seçim Çalışmaları Yaptı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri seçim çalışmaları kapsamında Karaköprü ilçesinde Mersavi Aşireti Köylerini ziyaret etti. AK aday Cevheri, makamların hizmet aracı olduğunu, kendisinin de aynı maksatla talip olduğunu ve Cenab-ı Allah’tan hizmet etmeyi istediklerini söyledi.

Cevheri Mersavi Bölgesinde Seçim Çalışmaları Yaptı
Cevheri Mersavi Bölgesinde Seçim Çalışmaları Yaptı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, beriberinde AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve bir gurup partili ile birlikte Karaköprü ilçesi kırsalında çalmadık kapı bırakmayarak, 1 Kasım seçimlerinde AK Partiye destek istiyor.

AK aday Cevheri’ye ziyaretleri sırasında Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy ve ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti.
AK aday Mehmlet Ali Cevheri kırsal mahallelerde Mahalle Muhtarları, mahalle sakinleri ve Kanaat Önderleri ile bir araya geldi.
Vatandaşlara hizmet etmek için aday olduğunu söyleyen Cevheri, AK Partinin iktidar olması ile vatandaşların refaha kavuşacağını söyledi.
Mahalle sakinlerine hitaben bir konuşma yapan Cevheri, “Bizler sizlere elimizden geldiğince hizmet etmeye çalışacağız. Sizlerin bizim iyi niyetimizden emin olmanız lazım. Her zaman bize ileteceğiniz şeylerin takipçisi olacağız. Bunu elimizden geldiğince iyi niyetle yapmaya çalışacağız. Bu makamları hizmet aracı olarak görüyorum. Ondan dolayı talip olduk. Cenab-ı Allah’tan hizmet etmeyi istedik. Bizim vekilliğimizin temel amacı insanımıza bir şeyler verebilmektir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler