Advert
Advert
Advert

Cevheri Hilvan kırsalında seçim çalışması yaptı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Hilvan kırsalında AK Partiye destek arayışını sürdürüyor.

Cevheri Hilvan kırsalında seçim çalışması yaptı
Cevheri Hilvan kırsalında seçim çalışması yaptı

 

Hilvan ilçesine bağlı Bozkurt, Gölcük, Kıbık, Kalecik, Çadırlı, Ziftil, Kuzguncuk, Akbaşlar, Ağılmış, Özkanlar, Oğulmuş, Kalınbayat, Züriye, Çırağım, Kankili, Sarıören, Taşlı, Konjuk, Kanlıkuyu, Boyalı, Kuşkulu, Samat, Akbaşak, Ağılmış ve Özkanlar (köylerini) mahallelerini gezen AK aday Cevheri, AK Partinin bayrağını en yükseklere dikeceklerini söyledi.

İstikrar istiyoruz, huzur istiyoruz
Gittiği bölgede yakınlarını da ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, “Akraba ve aşiretimizin olduğu bölgede seçim çalışmalarımızı yapmaktayız. Dün 30 köyümüzde temaslarda bulunduk. Her gittiğimiz köyde halkımızla, dostlarımızla görüşerek onların ihtiyaç ve yardımlarını tespit etmekteyiz. Bu sorunları gerektiği yerlere bildirerek gideriyoruz. Bugünde Hilvan’dan, Haliliye, Siverek başlayarak temaslarımızı sürdürüyoruz. Çok güzel bir teveccüh görmekteyiz. Halkımız ve dostlarımız birlikte hareket edip tek beden olmuşlar. İnşallah AK Parti’nin bayrağını en yükseklere dikeceğiz. Umuyoruz ki biz bu seçim de Milletvekili sayımızı geçmişe nazaran çok daha fazlasını alarak arttıracağız. Halkımız istikrar ve huzuru özlemiş bulunmakta. İstikrarsızlığın getirmiş olduğu ekonomik sıkıntıları herkes zerresine kadar hissetmektedir. Burada ki vatandaşlarımız ürünlerini satmakta zorlanmaktır. Acilen partimizin tek başına iktidara gelip, hükümeti kurmasını sağlayıp, huzuru sağlayıp ekonomik istikrarı getirmesini beklemekte. Her gittiğimiz yerde öncelikle bizden talep edilen budur. İstikrar istiyoruz, huzur istiyoruz, bölgemize yatırım istiyoruz bunun içinde AK Partinin iktidara gelmesi arzulanmaktadır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Şanlıurfa’da Feci Olay: 3 çocuk boğularak öldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü