Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Cevheri Hilvan kırsalında seçim çalışması yaptı

Cevheri Hilvan kırsalında seçim çalışması yaptı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında Hilvan kırsalında AK Partiye destek arayışını sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2015 Pazartesi 20:11
Cevheri Hilvan kırsalında seçim çalışması yaptı

 

Hilvan ilçesine bağlı Bozkurt, Gölcük, Kıbık, Kalecik, Çadırlı, Ziftil, Kuzguncuk, Akbaşlar, Ağılmış, Özkanlar, Oğulmuş, Kalınbayat, Züriye, Çırağım, Kankili, Sarıören, Taşlı, Konjuk, Kanlıkuyu, Boyalı, Kuşkulu, Samat, Akbaşak, Ağılmış ve Özkanlar (köylerini) mahallelerini gezen AK aday Cevheri, AK Partinin bayrağını en yükseklere dikeceklerini söyledi.

İstikrar istiyoruz, huzur istiyoruz
Gittiği bölgede yakınlarını da ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Ali Cevheri, “Akraba ve aşiretimizin olduğu bölgede seçim çalışmalarımızı yapmaktayız. Dün 30 köyümüzde temaslarda bulunduk. Her gittiğimiz köyde halkımızla, dostlarımızla görüşerek onların ihtiyaç ve yardımlarını tespit etmekteyiz. Bu sorunları gerektiği yerlere bildirerek gideriyoruz. Bugünde Hilvan’dan, Haliliye, Siverek başlayarak temaslarımızı sürdürüyoruz. Çok güzel bir teveccüh görmekteyiz. Halkımız ve dostlarımız birlikte hareket edip tek beden olmuşlar. İnşallah AK Parti’nin bayrağını en yükseklere dikeceğiz. Umuyoruz ki biz bu seçim de Milletvekili sayımızı geçmişe nazaran çok daha fazlasını alarak arttıracağız. Halkımız istikrar ve huzuru özlemiş bulunmakta. İstikrarsızlığın getirmiş olduğu ekonomik sıkıntıları herkes zerresine kadar hissetmektedir. Burada ki vatandaşlarımız ürünlerini satmakta zorlanmaktır. Acilen partimizin tek başına iktidara gelip, hükümeti kurmasını sağlayıp, huzuru sağlayıp ekonomik istikrarı getirmesini beklemekte. Her gittiğimiz yerde öncelikle bizden talep edilen budur. İstikrar istiyoruz, huzur istiyoruz, bölgemize yatırım istiyoruz bunun içinde AK Partinin iktidara gelmesi arzulanmaktadır” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com