Advert
Advert
Advert

Cesur Filistinli kız

Cesur Filistinli kız
Cesur Filistinli kız

Filistinli Çocuklar İçin Canlı Kalkan Oldu

 

Filistinli genç kız, halkına ateş açmaya çalışan Siyonist İsrail askerlerini canını hiçe sayarak böyle durdurdu. (VİDEO)

Filistinli genç kız işgalci İsrail askerlerinin önüne bir cesaret abidesi gibi dikildi. Adı bilinmiyor. Kaç yaşında olduğu da. Sadece İsraile ve dünyaya meydan okuyan o görüntüsü var. Eliyle, diliyle, bazen tüm bedeniyle İsrail askerinin önünde adeta bir abide gibi duruyor.

Genç kız Filistinli çocukları ve gençleri korumak için kendisini İsrail askerlerinin önüne atıyor ve adeta hem ölüme hem de eli silahlı askerlere meydan okuyor.

 

Kore televizyonu tarafından çekilen görüntüler Filistinli genç kızın cesaretini gözler önüne seriyor. Gösteri yapan çocukları korumak için İsrailli askerlerin otomatik silahların namlusunu eliyle tutup karşı koyuyor.

Genç kız çocuklara müdahale edecek askerlerin önünde canlı kalkan oluyor. Göstericileri nişan alan askerlerin önüne atlayan genç kız, çocukların hayatı için kendi hayatını hiçe sayıyor.

Sonunda askerleri göstericilere yaklaştırmadı ve duruşuyla cesaret timsali olarak tarihe geçti. Dünya, halkı için kendini canlı kalkan yapan, bir tek Filistinli gencin kanı dökülmesin diye İsrail askerinin uzattığı namluyu eliyle tutan bu genç kızı konuşuyor.

Görüntüler önceki gün Kore televizyonunda ekranlara taşındı. Bir anda tüm internet sitelerine düşen görüntü, kısa sürede rekor sayıda izlendi. (İnternethaber)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır