Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Röportaj Cengiz: Biz İthal değiliz, Zembille inmedik

Cengiz: Biz İthal değiliz, Zembille inmedik

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2011 Cuma 12:43
Cengiz: Biz İthal değiliz, Zembille inmedik

 

       

Sadet Partisi Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Cengiz; Saadet partisi tam teşekküllü teşkilat birimleri ile ithal olmayan, zembil ile seçilmeyen adayları ile aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir” diyor…

İşte siz okuyucularımız için Saadet Partisi Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet CENGİZ ile yaptığımız röportaj…

 

Ramazan İmre:  12 Haziran da seçimler yapılıyor. Saadet partisi bu seçimlerin neresinde? Urfa'da Saadet partisi ne gibi çalışmalar yapıyor?

 

Mehmet Cengiz: Saadet Partisi, yıllarla, aylarla, günlerle ifade edilmeyecek kadar geçmişi olan köklü bir partidir. Saadet partisi sadece seçim zamanı çalışma yapmaz bütün birimleri ile yılın 12 ayında çalışır.

12 Haziran seçimleri için Saadet partisi dün olduğu gibi bu günde Halkla beraber, Halkın içinde, esnaf ziyareti, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret, ekipman gruplarla Urfa nın tüm ilçelerini, ulaşabileceği köyleri ziyaret ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Ramazan İmre: Saadet Partisi Numan Kurtulmuştan Sonra düşüş yaşadı mı?

Mehmet Cengiz: İşin özü, aslı, devamlı kuvvetlidir ayrık otlarının ayıklanması partimize güç katmıştır. Hocamızın dördüzler dediği partilere bir yeni parti eklenerek beşizler olmuşlardır.

Ramazan İmre: Necmettin Erbakan'ın Vefatı sonrasında oylarda yükselme oldu mu?

Mehmet Cengiz:  Biz inanıyoruz ki Milli görüş lideri Merhum ERBAKAN hocamızın vefatı partimize ve davamıza daha fazla yükselme ile hizmet edecektir. Milli görüş mektebinde yetişen sarsılmaz, temeli sağlam, inançlı kadrolar görevleri başındadır. Azimle, şevkle, inançla yeniden büyük Türkiye için var güçleriyle çalışmaktadırlar. Oy oranı için aziz Milletimizin gereğini yapacağına yürekten inanıyorum.  

Ramazan İmre: SP Şu an Urfa teşkilatı ne durumda, Adayların çalışmaları nasıl.

Mehmet Cengiz:  Birinci cevapta dediğim gibi Saadet partisi tam teşekküllü teşkilat birimleri ile ithal olmayan, zembil ile seçilmeyen adayları ile aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Ramazan İmre: 12 Haziran Seçimlerinde Urfa için ne vaat ediyorsunuz Urfalılardan beklentileriniz nedir?

Mehmet Cengiz:  Bizim vaadlarımız sadece Urfa’ya değil, Türkiye’mize ve Dünya’ya vaadlarımız evrenseldir. Örnek verecek olursak, önce ahlak ve maneviyat, ağır sanayi hamlesi, faiz düzenine son, Milli yerlilik, şahsiyetli dış politika, İMF sız ekonomi, adil paylaşım, sosyal adalet, Siyonizm’i tanıma ve karşı durma, maddeci eğitimden manevi eğitime geçme gibi ilkeler İnsanlığın can damarlarıdır. Urfalılardan beklentimiz yalan ve karalamalara kanmamaları ve bize destek olmalarıdır. 

Ramazan İmre: Urfa'da ve Türkiye genelinde alacağınız oylar hakkında herhangi bir anket çalışması yapıldı mı? Alacağınız oy oranı hakkında bir tahminde bulunabilirimsiniz?

Mehmet Cengiz: Bizim ilkelerimizde Halkımıza güvensizlik olmaz anketin sahibi halkımızın kendisidir. Bu anlamda biz Urfa’mızda ve Türkiye’de barajı aşacağımıza inanıyor ve halkımıza güveniyoruz. Paralı anketçilerimiz bulunmamaktadır.

Ramazan İmre: son olarak Urfalılara vereceğiniz bir özel mesajınız var mı?

Mehmet Cengiz: Son olarak vefakâr, cefakâr Şanlıurfalı kardeşlerime mesajım, kendilerine tahsis edilmiş, bize göre satın alınmış, ulusal ve yerel basının 3 partiyi dev aynasında göstermelerine kanmamalarını diliyor, bizi bizden tanımalarını elzem olarak görüyorum. Selam ve muhabbetlerimle. 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com