Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat CEMİYET’ÜL ULEMA ŞANLIURFA KİMSE YOKMU DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

CEMİYET’ÜL ULEMA ŞANLIURFA KİMSE YOKMU DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Cemiyet'ül Ulema yardım kuruluşu bilinen Güney Afrika Cumhuriyeti yardım kuruluşu,Şanlıurfa Kimse Yok Mu Derneğini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2013 Perşembe 16:21
CEMİYET’ÜL ULEMA ŞANLIURFA KİMSE YOKMU DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Dernekte ki çalışmalar ile ilgili bilgi alan Cemiyet'ül Ulema Başkanı Ahmet Yusuf Muhammedy, "Bizler Güney Afrikada bulunan Müslümanlar olarak Suriyede’ki drama seyirci kalamazdık.Bizlerde Suriyelilerle kardeşiz.Güney Afrika Cumhuriyeti'nde yaşayan Müslüman insanların yardımlarını ulaştırmaya geldik. Biz buraya insanlık için geldik.Türkiye'deki zor durumda olan Suriyeli kardeşlerimizi kamplarda gördük.Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Kimse Yokmu Derneğinin çalışmalarını görünce içimiz biraz olsun rahatladı."dedi.

Kimse Yok Mu Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı Fevzi Şahin gelen misafirlere hitaben yaptığı konuşma da ’’Güney Afrikadan kalkıp ta buralara kadar gelen bu değerli misafirlerimizi aramızda görmekten şeref duyduk, yerlerinden yurtlarından edilen yaklaşık 500-600 bin civarında mülteciye yardım için tüm yardım kurlulşlarının daha etkin bir şekilde çalışmaları gerektiğini, Müslümanlar olarak bu insanları asla kaderleri ile başbaşa bırakmayacaklarını.’’söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com