Advert
Advert
Advert

Çelik'ten seçim yorumu: Hayırlı Olsun

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Çalışma ve sosyal güvenlik eski bakanı Faruk Çelik oyunu Şanlıurfa Haliliye ilçesinde bulunan 2002 Vakıflar ilokulunda kullandı.

Çelik'ten seçim yorumu: Hayırlı Olsun
Çelik'ten seçim yorumu: Hayırlı Olsun

Eski bakanı Faruk Çelik beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarıyla öğleden sonra geldiği Vakıflar İlköğretiminde oyunu kullandı.

Faruk Çelik, Oyunu kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada: "Halkın sandığa yansıyan iradesi olacak olan bu seçimlerin Başta Şanlıurfa olmak üzere ülkemize ve partimize hayırlı olsun. barış ve huzur içerisinde yapılan bu seçim herkese hayırlı olsun" dedi.

 

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Çelik Şanlıurfa'da oyunu kullandı. Çelik; " Milletimizin bu konuda kararı neyse hepimizin saygı göstermesi gerekiyor. Demokrasi gereği bu saygıyı herkes göstermeli. Herkes sonucu kabullenmeli ve sonuca göre de geleceğin Türkiye'sini inşası konusunda da herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek durumundadır" dedi.

Bu Haliliye ilçesine bağlı 2002 Vakıflar İlkokulu 1113. Sandıkta oyunu kullandıktan sonra bir açıklama yapan "Bildiğiniz gibi bir erken seçimi Türkiye gerçekleştiriyor. Öncelikle huzur içerisinde seçimin tamamlanmasını temenni ediyorum. Bugün ilçelerimizden bir kaçına uğradım. Gayet sükunet içerisinde seçimlerin gittiğini gördüm. Bazı yerlerde olumsuz haberler geliyor. Seçim gününde bazı tahriklerin olduğunu da müşahede ettik. Bunun yanında sosyal medyada bazı çağrıların olduğunu da üzülerek ifade ediyoruz. Şanlıurfalılar özgür iradeleri ile sandıklara gidiyorlar. Bizim temennimiz huzur içerisinde bugünün tamamlanmasıdır. Şanlıurfalıların, milletin iradesinin ortaya çıkmasıdır. Bir kaç saat sonra bu netice ortaya çıkacak. Milletimizin bu konuda kararı neyse hepimizin saygı göstermesi gerekiyor. Demokrasi gereği bu saygıyı herkes göstermeli. Herkes sonucu kabullenmeli ve sonuca göre de geleceğin Türkiyesini inşaası konusunda da herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek durumundadır. Viranşehir'de saat 13'e kadar seçimleri izledim. Büyük nebzede sükunet içerisinde devam ediyordu. Bazı yerlerde belki bireysel tartışmaların getirdiği huzursuzluklar var. Umarım bunlar o çerçevede kalır. Huzurlu bir şekilde seçimi tamamlamış oluruz. Seçimin ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum" diyerek demokratik tercihlerini yapan vatandaşa ve parti sandık görevlileri ve güvenlik güçlerine teşekkür etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Çalışma ve sosyal güvenlik eski bakan Faruk Çelik Şanlıurfa Haliliye ilçesi 2002 Vakıflar ilokulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!