Advert
Advert
Advert

Çelik, Suruç ve Birecik'te Bayramlaşmaya Katıldı

Çelik, Suruç ve Birecik'te Bayramlaşmaya Katıldı
Çelik, Suruç ve Birecik'te Bayramlaşmaya Katıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa merkezdeki bayramlaşma ve ziyaretleri ardından, Suruç’un Aligör Belde teşkilatını ziyaret ederek bayramlaştı. Ardından Suruç’a bazı ziyaretler ve taziyelerin ardından Birecik’te AK Partinin hazırlamış olduğu bayramlaşma programına katıldı.

 

Burada Bakan Faruk Çelik yanı sıra Milletvekili Yahya Akman, AK Parti MKYK üyesi Doç. Dr. Mazhar Bağlı, Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Birecik AK Parti İlçe başkanı Aziz Karayılan ve çok sayıda partili ile bir çay bahçesinde halkla bayramlaşma yapıldı.

 

Milletvekili Yahya Akman, Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Doç. Dr. Mazhar Bağlı ve İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez birer selamla konuşması yaptılar.

 

Daha sonra Bireciklilere seslenen Bakan Faruk Çelik; “AK Parti iktidarında milletin birliği ve huzuru için canla başla çalışıyoruz. Türkiye’nin gelişmesi için tüm imkanları seferber ettik.  Artık dünün Türkiye’sinin yerine, onurlu şahsiyetli, sözü dinlenen bir Türkiye var” dedi.

 

Türkiye’de terörün en önemli sorunlardan biri olduğunu dile getiren Bakan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Teröre giden para 400 milyar doları buldu. Yazık değil mi? Bu güzel milletin imkanlarının yanlış yolda kullanılması doğru bir hadise midir? Nasıl vatanperverlik, milleti sevmektir. Nasıl Kürt’ü, Türk’ü, Arap’ı sevmektir. Bu nasıl insanı sevmektir. Kaynaklar ne yazık ki yıllardır 30 yıldır, bir hiç uğruna heba olup gidiyor. Ramazan ayını bile dikkate almadan, bayramı, Kadir Gecesi’ni, arifeyi dikkate almadan yaşanan bu hadiseleri, bütün Türkiye’nin düşünmesi gerekiyor. Nedir, ne yapılmak isteniyor. Ne isteniyorsa Allah aşkına söylensin, yolsa yol, su ise su, barajsa baraj, sorun çözmekse sorun çözmek... Çözüyoruz işte. Şanlı tarih yazan insanların torunları olarak Milletin dertleriyle dertlenen bir ekip olarak çalışıyoruz” dedi.

Bakan Faruk Çelik, tüm Bireciklilerin mutlu, huzurlu ve kardeşçe duyguların hakim olduğu bayramlar yaşanmasını temenni ettikten sonra vatandaşla bayramlaştı.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bayramlaşmanın ardından çocuklara oyuncak dağıttı.

 

Bakan Çelik, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı’nın onuruna verdiği akşam yemeğinin ardından Birecik’ten ayrıldı.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik