Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Çelik, Suruç ve Birecik'te Bayramlaşmaya Katıldı

Çelik, Suruç ve Birecik'te Bayramlaşmaya Katıldı

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2011 Çarşamba 23:05
Çelik, Suruç ve Birecik'te Bayramlaşmaya Katıldı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa merkezdeki bayramlaşma ve ziyaretleri ardından, Suruç’un Aligör Belde teşkilatını ziyaret ederek bayramlaştı. Ardından Suruç’a bazı ziyaretler ve taziyelerin ardından Birecik’te AK Partinin hazırlamış olduğu bayramlaşma programına katıldı.

 

Burada Bakan Faruk Çelik yanı sıra Milletvekili Yahya Akman, AK Parti MKYK üyesi Doç. Dr. Mazhar Bağlı, Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Birecik AK Parti İlçe başkanı Aziz Karayılan ve çok sayıda partili ile bir çay bahçesinde halkla bayramlaşma yapıldı.

 

Milletvekili Yahya Akman, Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Doç. Dr. Mazhar Bağlı ve İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez birer selamla konuşması yaptılar.

 

Daha sonra Bireciklilere seslenen Bakan Faruk Çelik; “AK Parti iktidarında milletin birliği ve huzuru için canla başla çalışıyoruz. Türkiye’nin gelişmesi için tüm imkanları seferber ettik.  Artık dünün Türkiye’sinin yerine, onurlu şahsiyetli, sözü dinlenen bir Türkiye var” dedi.

 

Türkiye’de terörün en önemli sorunlardan biri olduğunu dile getiren Bakan Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Teröre giden para 400 milyar doları buldu. Yazık değil mi? Bu güzel milletin imkanlarının yanlış yolda kullanılması doğru bir hadise midir? Nasıl vatanperverlik, milleti sevmektir. Nasıl Kürt’ü, Türk’ü, Arap’ı sevmektir. Bu nasıl insanı sevmektir. Kaynaklar ne yazık ki yıllardır 30 yıldır, bir hiç uğruna heba olup gidiyor. Ramazan ayını bile dikkate almadan, bayramı, Kadir Gecesi’ni, arifeyi dikkate almadan yaşanan bu hadiseleri, bütün Türkiye’nin düşünmesi gerekiyor. Nedir, ne yapılmak isteniyor. Ne isteniyorsa Allah aşkına söylensin, yolsa yol, su ise su, barajsa baraj, sorun çözmekse sorun çözmek... Çözüyoruz işte. Şanlı tarih yazan insanların torunları olarak Milletin dertleriyle dertlenen bir ekip olarak çalışıyoruz” dedi.

Bakan Faruk Çelik, tüm Bireciklilerin mutlu, huzurlu ve kardeşçe duyguların hakim olduğu bayramlar yaşanmasını temenni ettikten sonra vatandaşla bayramlaştı.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bayramlaşmanın ardından çocuklara oyuncak dağıttı.

 

Bakan Çelik, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı’nın onuruna verdiği akşam yemeğinin ardından Birecik’ten ayrıldı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com