Advert
Advert
Advert

Çelik: 'Hesabını vereceğiz'

 Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Faruk Çelik, önümüzdeki haftalarda milletvekili arkadaşlarıyla birlikte Şanlıurfa’da 3 buçuk yıl boyunca neler yaptıklarının hesabını vereceklerini söyledi.

Çelik: 'Hesabını vereceğiz'
Çelik: 'Hesabını vereceğiz'

 AK Parti İl Başkanlığı kongresinde konuşan Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı, Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, kongrelerdeki yenilenmeler sayesinde Türkiye’de başarı üzerine başarı kattıklarını belirterek, “Dokuz seçime girdik, dokuzunda da başarılı olduk. Yeni bir kongre yaşıyoruz, inşallah bu yeni kongrenin neticesinde de Haziran ayında yapılacak seçimlerde de onda onu gerçekleştireceğiz. Bu seçimlerde yine Urfa gür sesini yükseltecek” dedi.

“Önümüzdeki haftalarda milletvekili arkadaşlarımızla birlikte 3 buçuk yılın hesabını vereceğiz” diyen Çelik, “Ne söz verdik, neler yaptık diye huzurlarınıza geleceğiz. İnşallah yüzümüz nasıl ak olarak geldiysek neler yaptığımızı televizyonalrda bir bir izleyeceksiniz. Oylarınızı helal ettiğinizi birkaç hafta sonra 3 buçuk yılın hesabını verirken göreceksiniz” diye ifade etti. Şanlıurfa’da yapılan hizmetleri de anlatan Bakan Çelik, konuşmasını muhalefet partililerini eleştirerek bitirdi.

Urfastar 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sanliurfa haber xyz     2015-01-05 http://www.sanliurfahaberler.xyz/sanliurfa-haber/index.html
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!