Advert
Advert
Advert

Çelik, “ Güvenç Söz Verdi Ve Yaptı”

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Asfalt çalışmaları kapsamında kış ayları öncesinde İl ve ilçelere bağlı mahallelerin yollarını asfaltlamaya devam ediyor.

Çelik, “ Güvenç Söz Verdi Ve Yaptı”
Çelik, “ Güvenç Söz Verdi Ve Yaptı”


Evren Sanayi Gıdacılar ve Toptancılar Sitesinde yol sorununu 11 metre genişliğindeki yol Fen İşleri Ekipleri tarafından 15 günde trafiğe açıldı.

“YOL GIDA VE İMALATÇILAR SİTESİNE HAYAT VERDİ”

Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 gün gibi kısa sürede yapımı tamamlanan yol ile çileden kurtulduklarını ifade eden Gıdacılar ve Toptancılar Dernek Başkanı Kureyşi Çelik, “2009’dan beri Gıda ve İmalatçılar Sitesini yapmaya başladık. Burada bir bağlantı yolu eksikliği vardı. 2 bin 100 metrelik 11 Metre genişliğinde yapılan bu yol Gıda ve İmalatçılar Sitesine hayat vermiştir. Çünkü bu yolun yapılmasıyla biraz daha heyecanlandık.  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç’e, Genel Sekreter Yardımcısı Emin Özçınar’a ve bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

ÇELİK, “GÜVENÇ SÖZÜNÜ TUTTU”

Çelik, “6 yıl boyunca yapımının gerçekleşeceğine inandık ve Bu yolun yapılması için binlerce dilekçe yolladık. Yüzlerce sefer gidip geldik.  Sağ olsun Celalettin Güvenç seçimden önce bizlere söz verdi ve yaptı. Sizlerin huzurunda tekrardan teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

35 Metrlik Yol Yapılıyor.

Büyükşehir Belediyesi Karaköprü’de yeni yapılacak olan 35 Metrelik yol yapım çalışmalarını başlatarak, yaşanan trafik yoğunluğunu en asgariye indirgemek amacıyla Güzelşehir Mehmet Hafız Bulvarında, Fevzi Çakmak bulvarında ve Doğukent mahallesinde 35 metrelik yolun önümüzdeki günlerde tamamlanması bekleniyor.
Öte yandan Eyyübiye ilçesinde ise Eyyüpkent Mahallesi Tarım Kent Arası 11.Metre genişliğinde 850 metre sathi kaplama yolu tamamlayarak hizmete açtı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu