Advert
Advert
Advert

Çelik; Bursa'nın 19. vekili olacağım

Çelik; Bursa'nın 19. vekili olacağım
Çelik; Bursa'nın 19. vekili olacağım

Şanlıurfa'dan aday gösterilen Devlet Bakanı Faruk Çelik, Bursa'dan kopmamız mümkün değil. Biz 19. milletvekili olarak da Bursa'mızın sorunlarının her zaman yanında olacağız" dedi.

Olay TV'de yayınlanan bir programda konuşan Devlet Bakanı Faruk Çelik, milletvekili aday listeleri ve seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, bazı bakan, genel başkan yardımcılarının değişik illerden milletvekili adayı olduğunu belirterek, Bursa'daki listenin teşkilat ağırlıklı olduğunu, uzun yıllar hizmet verenler ile yeni siyasete girenlerin bütünleşmesi şeklinde bir liste ortaya çıkarıldığını söyledi.

 

Milletvekili adayı olduğu Şanlıurfa'nın da Türkiye'nin önemli merkezlerinden biri olduğunu, Bursa ile benzer yönleri bulduğunu ifade eden Çelik, daha önceki seçimlerde Bursa'da verdikleri taahhütleri yerine getirdiklerini anlatırken, "İnanıyorum ki Bursalıların helalinden verdikleri oyların karşılığını onlara vermiş olduk. Bundan sonrası içinse tecrübeli bir devlet adamı, partimizin ağır toplarından Sayın Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç Bey hizmet verecek. Bursa'ya hiç yabancı olmayan Bursa doğumlu, Bursa'da aile bağları da olan bir ağabeyimiz. Bu hizmetlerin, hızlanarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

 

 

KOPMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL

Biz de Şanlıurfa milletvekili olarak kısmet olur seçilir gelirsek, yine Şanlıurfa'nın sorunlarının çözümü konusunda Bursa'da gösterdiğimiz aktiviteyi Şanlıurfa'da göstereceğimiz gibi tabii ki Bursa'dan kopmamız hiçbir zaman mümkün değil. Bütün Bursalı dostlarımız, kardeşlerimiz, hemşehrilerimizle yine birlikte olacağız. Çünkü aile düzenimiz, evimiz barkımız orada. Biz 19. milletvekili olarak da her zaman Bursa’mızın sorunlarının yanında olacağız" dedi.

Bursa Kent gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu