Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Çelik: Asgari Ücret Bin 500 TL olacak

Çelik: Asgari Ücret Bin 500 TL olacak

AK Parti Milletvekili Adayı eski Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa’da basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2015 Pazartesi 14:49
Çelik: Asgari Ücret Bin 500 TL olacak


7 Haziranda bir düğüm oluştuğunu söyleyen Faruk Çelik, millet bu düğümü çözsün diye 1 kasım’da sandığa gideceklerini söyledi.
MHP’nin 1 Kasımdan sonra koalisyona gireceğiz sözlerini de eleştiren Çelik; “Bazı partiler 2 Kasımdan sonra koalisyonda olacağız diyor. 7 Hazirandan sonra niye olmadınız. 7 Haziranda düğüm oluştu. Şimdi "düğümü sen çöz" diye milletin huzuruna geldik” dedi.
90'LI YILLARA GERİ DÖNÜŞ OLMAYACAK
Türkiye’de 90'lı yıllara geri dönüş olmayacağını dile getiren Faruk Çelik: “Özgürlük diyenler, hak diyenler, insanları en temel hakkı yaşam hakkından mahrum ediyorlar Öldürerek özgürleştirdiğini savunanlar, tam bir diktatörlük sergiliyor. Özgürlükleri yük olarak değil, hak olarak gören bir Türkiye var” diye konuştu
ŞANLIURFA'DAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAK ONURDUR


Şanlıurfa'dan milletvekili adayı olmak benim için onurdur diyen Faruk Çelik: “Urfa'nın geleceği, silah tutan değil, kalem tutan gençlerle inşa edilecek” dedi.
ELEKTRİK KESİNTİLERİ OLMAYACAK


Bir türlü çözülemeyen elektrik sorununa da değinen eski Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanı Faruk Çelik: “Dün Sayın Başbakanın başbakanlığında elektrik dağıtımı temsilcileriyle bir araya geldik. Elektrik kesintilerinin olmaması yönünde prensip kararına vardık. 1 Kasım söz verip yatanlarla, söz verip yapanların yarışı olacak” diyerek sözlerini sürdürdü.

GIDA SANAYİ KURACAĞIZ

Şanlıurfa'da kendi ürünlerini paketleyecek bir sanayi kenti olmaları için harekete geçtiğini söyleyen Faruk Çelik: "Bu dönem Urfada Gıda sanayi sitesini kuracağız. Tarım kenti Urfa kendi ürünlerini paketleyecek"

 
ASGARİ ÜCRET BİN 500 TL OLACAK
AK Parti’nin dün seçim beyanemesinde de açıkladığı asgari ücret konusuna da değinen Faruk Çelik Asgari ücretin bin 500 Türk Lirası olacağını söyledi. Çelik konuşmasında: “Asgari ücret 1300 TL olacak. Ayrıca çalıştığı işin tehlikesine göre asgari ücret bin 500 TL de olabilecek.” Diyerek konuşmasını tamamladı.
Şanlıurfa Nevali Otelinde Düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Milletvekili adayları. Şanlıurfa’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldılar.

Kaynak: www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com