Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Celalettin Güvenç Urfa muhtarlarını makamında ağırladı

Celalettin Güvenç Urfa muhtarlarını makamında ağırladı

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Şanlıurfa'dan giden bir gurup muhtarları Türkiye Büyük Millet Meclisi makamında kabul ederek sorunlarını dinledi.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2016 Salı 10:20
Celalettin Güvenç Urfa muhtarlarını makamında ağırladı

Şanlıurfa'ya vali olarak gelen daha sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı olan Celalettin Güvenç 1 Kasım seçimlerinde belediye başkanlığından istifa ederek AK Parti'den Kahramanmaraş Milletvekili seçilmişti. 

Mecliste Kahramanmaraş Milletvekili olan Celalettin güvenç Şanlıurfalıları da unnutmuyor.
Şanlıurfa'dan 18 Mart Çanakkale zaferi için giden bir grup muhtar dönüşte Ankara'ya uğrayarak Celalettin güvenç'i makamında ziyaret ettiler. 

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Güvenç; "Urfa'nın Değerli Muhtarları Ağırlayarak hasret giderdik. Bizlere Şeref veren urfalı Muhtarlarımiza teşekkür ediyorum" dedi.

Muhtarlar ise kendilerine Urfa'ya yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Muhtar Ahmet Eskiler, Bizler hem vali olarak hemde belediye başkanı olarak memleketimize hizmetleri olan Celalettin Beyi ziyaret ettik. Urfalılar vefalıdır. Kendilerine hizmet eden hiç kimseyi unutmazlar. Celalettin Bey Maraş milletvekili olabilir ama o fahri olarak bizim de bir vekilimizdir. bizi en güzel şekilde ağırlayarak sorunlarımızla ilgilendi kendilerine teşekkür ederim" dedi.

Muhtar Ahmet Eskiler ziyaret ettiği diğer milletvekilleri Mahmut Kaçar, İbrahim Halil Yıldız ve Şanlıurfalı olup bu dönem Gaziantep'ten vekil seçilen Abdülkadir Yüksel'i de ziyaret ettiklerini ve kendileriyle ilgilendikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim dedi. 

www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com