Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Celal Çiftçi, Yeni Eğitim yılının Başlamasını değerlendirdi

Celal Çiftçi, Yeni Eğitim yılının Başlamasını değerlendirdi

Şanlıurfa’da özel okul sektörüne yeni bir anlayış getiren Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi,Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Şanlıurfamızda da 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlamasının büyük coşku ve heyecanı içerisinde olduklarını açıkladı.

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2015 Pazartesi 16:06
Celal Çiftçi, Yeni Eğitim yılının Başlamasını değerlendirdi

Eğitimin her kulvarında, teknolojinin sunduğu imkânları, modern araç ve gereçleri kullanmayı, özenle seçilmiş kadrosuyla hizmet sunmayı prensip haline getiren Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2015-2016 Eğitim- Öğretim yılında profesyonel eğitim kadrosuyla eğitimi en üst noktada öğrencilerine sunmaktan kaçınmayacaktır.
2015-2016 Eğitim Öğretim yılının başlaması nedeniyle bir açıklama yapan Çiftçi, Sağlık sektörünün hızla büyüdüğünü, bu alanda yetişmiş elemana ihtiyacın her geçen gün artığını 2012 yılında eğitim öğretime açılan Özel Celal Çiftçi Sağlık Meslek Lisesi’nin Şanlıurfa’nın en kaliteli okullar arasında olduğunu açıkladı.
Çiftçi, Büyük bir sevinç ve mutluluk içinde 2015-2016 eğitim öğretim yılına başlamanın coşkusu ve heyecanı içerisinde olduklarını belirterek, eğitimin, üzerinde titizlikle durulması ve her şeyden fazla sahiplenilmesi gereken, kararlılık ve süreklilik isteyen bir süreç olduğunu kaydetti.


Kentimizin ihtiyacı olan eğitilmiş insan gücünün okullarında yetiştirildiğini ifade eden Çiftçi, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına başlamış bulunmaktadır. Değerli eğitimcilerimizin, üstün görev anlayışı ve sorumluluk şuuruyla, bu kutsal görevlerini her zaman olduğu gibi bu yıl da severek yerine getireceklerine içtenlikle inanıyorum. Eğitimle,sadece mesleki ya da akademik anlamda başarılı bireyler değil, aynı zamanda değerleriyle kuşanmış bir ruh güzelliğine sahip nesiller yetiştirmeyi hedefliyoruz. Geleceğimizin teminatı tüm öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin 2015-2016 eğitim öğretim yılını içtenlikle kutluyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı dileklerimle sevgilerimi sunuyorum."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com