Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde söyleşi-VİDEO

Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde söyleşi-VİDEO

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2014 Çarşamba 22:06
Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde söyleşi-VİDEO


Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri ile birlikte “Hayatta Başarılı Olmanın İlkeleri” konulu bir söyleşi yaptı.

 

Özel Celal Çiftçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde eğitim gören öğrencilerle “Hayatta Başarılı Olmanın İlkeleri” konulu söyleşi yapan Karaköprü İlçe Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, sağlık eğitimi gören öğrencilere başarılı olmanın sırrının çok çalışmaktan geçtiğini varılacak hedefin iyi belirlenmesini anlattı.

Öğrenciler merak ettikleri soruları rahatlıkla Başkan Çiftçi’ye yönelterek cevap alma imkanı buldular.  Başkan Çiftçi, eğitimdeki her adımın, ülkenin geleceğine tesir ettiğini güçlü devletlerin eğitimli nesilleri yetiştirerek ancak ayakta kalabileceğini belirtti. Söyleşi boyunca kendisini can kulağı ile dinleyen öğrencilere ve sohbet havasında geçen söyleşi için bu ortamı kendisine sağlayan Okul idarecilerine, öğretmenlere teşekkür etti.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com