Advert
Advert
Advert

Çaresiz baba intihara kalkıştı

Akçakale’de kalbi delik olan küçük çocuğunun tedavisi için hastanenin kendisine senet imzalattığı senedi ödeyemediği için hastane tarafından çocuğu rehin tutulan bir baba yüksek bir binaya çıkarak intihar etmeye kalkıştı.

Çaresiz baba intihara kalkıştı
Çaresiz baba intihara kalkıştı

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde DEDAŞ binasının karşısındaki yüksek bir binaya çıkan bir Mehmet Heyder (27) isimli bir şahıs intihar etmeye kalkıştı. Binanın üzerinde bağıran Heyder'i gören halk polise haber verdi.Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ekipleri ve ambulans geldi.

Binanın yangın merdivenine çıkan şahıs, bir çocuğunun kalbinin delik olduğunu diğerinin ise hasta olduğunu söyledi. Kastamonulu olduğunu belirten Heyder, çocuklarının tedavisi için ise özel bir hastanenin kendisine senet imzalattırdığını ancak senedi ödeyecek durumda olmadığını ileri sürdü. Senedi ödeyemediği için çocuğunun hastane tarafından rehin tutulduğunu ileri süren Heyder, elindeki senedi aşağı fırlattı. 

Maddi imkânı olmadığı için kira parasını bile ödeyemediğini belirten Heyder, ikna edilerek aşağı indirilerek polis aracına alınıp olay yerinden uzaklaştırıldı.(İbrahim Yılmaz- İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?