Advert
Advert
Advert

Canlı Yayınla Urfaspor İçin Yardım Kampanyası

Şanlıurfa’da Uydudan ve Karasaldan yayın yapan Televizyon Kanalları Perşembe günü saat 21.00’de Şanlıurfaspor’la ilgili geceyi ortak canlı yayın yapacak.

Canlı Yayınla Urfaspor İçin Yardım Kampanyası
Canlı Yayınla Urfaspor İçin Yardım Kampanyası
Valilikte Vali Celalettin Güvenç başkanlığında Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu ile Televizyon Yöneticileri toplantı yaptı..
Yapılan toplantının ardından Vali Celalettin Güvenç ile Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu yaptıkları ortak açıklamada şöyle dediler.
“Şanlıurfaspor’lu futbolculara ve Teknik Heyete şampiyonluk primi vaadinde bulunmuştuk. Şampiyonluk primi vaadi 1 Milyon 200 Bin liradır. Televizyonlarımızın ortak canlı yayınında bu parayı toplayacağımızı hedefliyoruz. Toplantı Valilik toplantı salonunda yapılacaktır. 10 ayrı telefon hattı numaları sürekli ekranlara yansıtılacak ve isteyen her vatandaşımız telefonları arayarak ne kadar bağışta bulunabileceğini açıklayacak bu rakamlarda proğramı yapan sunucular tarafından izleyicilere aktarılacaktır. İsteyen canlı telefon bağlantılarıyla da prim vaadine katkıda bulunabileceklerdir.
Şanlıurfaspor’a destek olmak isteyen herkesin Perşembe günü saat 21’den itibaren Televizyon kanallarımızı izleyerek bu kampanyaya katılmalarını istiyoruz. Vatandaşlarımız o akşam gönüllerinden ne geçiyorsa o rakamı belirtmeleri ve bir gün sonra da parayı ödemeleri gerekmektedir. Daha önceki yardım kampanyalarında söz verip de para vermeyenler olmuştu. Aynı durumla karşılaşmak istemiyoruz. Gerçek anlamda katkı sağlamak isteyenlerin telefonla proğrama katılmalarını özellikle arzu ediyoruz” dediler.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu