Advert
Advert
Advert

Çanakkale Şehitleri için anma mesajı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, ve AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi günü ile ilgili birer mesaj yayımladı.

Çanakkale Şehitleri için anma mesajı
Çanakkale Şehitleri için anma mesajı
Akyürek, yayımladığı mesajda, zor şartlarda kazanılan Çanakkale Zaferi’nin önemine değinerek, şehitleri rahmetle andıklarını söyledi.

Bu anlamlı günde birlik ve beraberlik mesajları veren Akyürek, “Bugün binlerce vatan evladının mücadelesinin zaferle sonuçlandığı bir gün. O zafer bizlerin huzurlu şekilde yaşamasını sağlıyor. Şehit olan vatan evlatlarımızı rahmetle anıyorum. Böylesi günler ibret alınarak birlik ve beraberliğimize daha sıkı sarılmalıyız” açıklamasında bulundu.
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, yayımladığı mesajda “Canlarını vatan ve bayrak uğrunda feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz”dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, açıklamasında şehit düşen bütün ecdada minnet duygularının hep diri olduğunu belirterek, “Onlar bu vatan için o gün canlarını verdiler, biz bugün huzur ve rahat içinde hayatımızı sürdürüyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz. Güzel yurdumuzun her bir karış toprağında şahadet şerbetini içmiş bütün şehitlerimizi minnetle ve şükranla anıyoruz” diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler