Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Cambridge İslam Akademisi Başkanı, Şanlıurfa'da

Cambridge İslam Akademisi Başkanı, Şanlıurfa'da

Cambridge İslam Akademisi Başkanı (İngiltere) Prof. Dr. ShaikhAbdulmabud ve Malezya İslam Teşkilatı Danışma Konseyi Genel Sekreteri Prof. Dr. Muhammed Azmi Abdul HAMİD, Şanlıurfa'ya geldiler.

Giriş Tarihi: 19 Mart 2013 Salı 10:12
Cambridge İslam Akademisi Başkanı, Şanlıurfa'da

Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER), tarafından düzenlenecek olan konferans için Şanlıurfa’ya gelen Cambridge İslam Akademisi Başkanı (İngiltere) Prof. Dr. ShaikhAbdulmabud ve Malezya İslam Teşkilatı Danışma Konseyi Genel Sekreteri Prof. Dr. Muhammed Azmi Abdul HAMİD Konferans Öncesi Ruha Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (RUHA-DER) ni ziyaret etti. Şanlıurfa’nın Kanaat Önderlerinden Olan Molla Salih TURGUT’la bir araya gelip çeşitli konularda fikir alışverişi yaptılar.

ÖĞ-DER, tarafından düzenlenecek olan konferansın konusu; 'Emperyalizmin Eğitim Yoluyla Zihinsel ve Kültürel İfsadı'. 19 Mart Salı günü saat:19:00’da Urfa City AVM konferans salonunda yapılacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com