Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Çalışmalarına Sabah Namazından sonra Başlıyor FOTOĞRAFLI

Çalışmalarına Sabah Namazından sonra Başlıyor FOTOĞRAFLI

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2014 Cuma 17:32
Çalışmalarına Sabah Namazından sonra Başlıyor FOTOĞRAFLI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, sabahın erken saatlerinde şehrin çeşitli bölgelerinde kapsamlı incelemelerde bulundu.

İlk olarak Akşemsettin ve Akabe mahallelerini ziyaret eden Başkan Güvenç, sabah namazının ardından mahalle sakinleriyle birlikte sokaklarda incelemelerde bulunarak, beraberinde bulunan daire başkanlarına sorunlarla talimatlar verdi..
 
Daha sonra bölgede bulunan dereyi de inceleyen Başkan Güvenç, ilgili daire başkanına derenin en kısa sürede temizlenmesi için çalışmalara başlanmasını söyledi.

İncelemeler esnasında Büyükşehir Belediyesine ait Çorba Evine geçen Başkan Güvenç, burada vatandaşlarla birlikte çorba içerek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Başkan Güvenç, Çorba Evinden çıktıktan sonra mahalleliyle birlikte sorunların bulunduğu yerleri incelemeye devam etti.

BAŞKAN GÜVENÇ, HALEPLİBAHÇE KÜLTÜR ADASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Akşemsettin ve Akabe mahallerinden ayrıldıktan sonra Şanlıurfa Arkeoloji Müzesi, Arkeopark ve Edessa Mozaik Müzesini içeren Haleplibahçe Kültür Adasının karşısında yer alan Kızılkoyun Mağaralarında ve Samsat Meydanında incelemede bulunan Başkan Güvenç, burada çalışan belediye yetkililerinden yapılan çalışmaları, hangi aşamaya geldiği konusunda bilgi alarak, tarihi adada incelemelerini sürdürdü.

Karakoyun Deresinin geçtiği tarihi köprülerin restorasyonunu ve yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Güvenç, ayrıca kale eteğinde yapılan çalışmaları da yerinde gördü.

İncelemeler kapsamında çalışmaların yürütüldüğü alanları kapsamlı bir şekilde inceleyen Başkan Güvenç, çalışan işçilerle sohbet ederek, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
   Başkan Güvenç’e incelemeleri esnasında Daire Başkanları ve birim amirleri eşlik etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com