Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2011 Pazartesi 11:58
Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı


 

Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

Vali Nuri Okutan’ın ‘Mesai arkadaşlarım’ olarak tabir ettiği gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Günü mesajında şu görüşleri yer aldı:

 

“Gazetecilerimiz, toplumumuzu bilgilendirerek aydınlatma konusunda, kamu kurumları ile halk arasında köprü vazifesi görüp kendi sıkıntı ve sorunlarını her zaman erteleyerek, öncelikle halkın sıkıntı ve sorunlarına koşturan kutsal bir görevi icra etmektedirler.

 

Bu görevi aşkla ve büyük bir fedakârlıkla ilimizde sürdüren gazetecilerimiz, taşrada olmanın dezavantajlarına rağmen Şanlıurfa’nın sesi olmaya devam etmektedir.

 

Kentimizin ulusal anlamda gündeme taşınmasını, sorunlarının etkin bir şekilde kamuoyu ile paylaşılmasını sağlayan basın mensupları, Şanlıurfa’nın gelişimine ve değişimine büyük katkı sunmaktadır.

 

Bir toplumun demokrasi düzeyini en sağlıklı izleyebileceğimiz göstergenin ‘gazeteciler ve gazetecilik’ olduğu prensibine yürekten inanıyorum. Bunun için yönetici olarak bizim de gazete çalışanları olarak sizlerin de üzerimize düşen her türlü sorumluluğu eksiksiz yerine getirmemiz gerekmektedir. Bunun için ben de elimden geleni yapıyor ve siz değerli mesai arkadaşlarımın da bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmadığınızı memnuniyetle izliyorum.

 

İlimizde göreve başladığım günden bu güne kadar basın mensubu arkadaşlarımın çalışmalarını kolaylaştırıp onlara her zaman, her konuda destek olmaya çalıştım. Mesai arkadaşlarım olarak gördüğüm gazeteci dostlarıma bundan sonra da gerekli desteği vermeye gayret edeceğim.

 

Bu duygularla ilimizde ve ülkemizde görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak “Çalışan Gazeteciler Gününü” kutlarım.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipoğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com