Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Çalışan Gazeteciler Derneği bir ilke imza attı

Çalışan Gazeteciler Derneği bir ilke imza attı

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği bir ilke imza atarak üyelerine 5 yıldızlı otelde tatil imkanı sağladı

Giriş Tarihi: 9 Ağustos 2016 Salı 13:08
Çalışan Gazeteciler Derneği bir ilke imza attı

Gecesini gündüzüne katarak zor şartlar altında mesleklerini icra eden gazeteciler. Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği tarafından unutulmadı.
15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen darbe girişiminde büyük görev üstlenen gazetecilerin zorlu bir süreçten geçtiklerini vurgulayan ŞUÇGAD Başkanı Tahir Gülebak, gazetecilerin yorgunluklarını atmaları için tatil organizasyonu yaptıklarını söyledi.
Gazetecileri iyi gününde, kötü gününde unutmayan ŞUÇGAD derneği gerçekleştirdiği proje ve etkinliklerle konuşulmaya devam ediyor.
ÖNCELİK ÜYELER
Gerçekleştirilecek tatil programından söz eden ŞUÇGAD Başkanı Gülebak, önceliği üyelerine vereceklerini daha sonra sarı basın kartı olan muhabirleri baz alarak 30 kişilik liste oluşturacaklarını söyledi.
TATİLİN ADRESİ ANTALYA
15 Temmuz darbe girişimi gecesinden bu yana muhabirlerin yoğun bir tempo ile çalıştığını vurgulayan Gülebak, “Gazeteciler 15 Temmuz darbe gecesi nedeniyle yoğun bir süreç geçirdi bu süreçte çok yoruldular. Bizimde tatil projemiz vardı. Dedik onlar yorgunluklarını atsınlar bir değişiklik olsun dedik. Bu ayın 24’ünde Antalya’ya gideceğiz 4 gün 3 gece tatil yapacağız. Arkadaşlarımız bu etkinlikten memnun ayrıca orada geçirdiğimiz bir yılımızı değerlendireceğiz neler yaptık ileri süreçte neler yapmalıyız bunları konuşacağız” dedi.
ANTALYA HEDEF RESORT HOTEL
Gidilecek oteli belirlediklerini sözlerine ekleyen Gülebak, Ağustos ayının 24’ünde tatile çıkacaklarını belirtti.
Başkan Gülebak otelde her şeyin mevcut olduğunu aktararak şunları söyledi;
“Gideceğimiz otel 5 yıldızlı bir otel, 5 Adet Restaurantı mevcut, Sahil, Havuz, barbque, pastane,  spa, hamam, vitamin bar gibi birçok şey otelde yer alıyor.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com