Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Cahit Kırtasiye okul öncesi seminer verdi

Cahit Kırtasiye okul öncesi seminer verdi

Giriş Tarihi: 27 Mart 2011 Pazar 08:29
Cahit Kırtasiye okul öncesi seminer verdi

Şanlıurfa’nın en büyük kırtasiyecilerinden Cahit Kırtasiye eğitime büyük bir katkı daha sunarak DSİ Konferans Salonunda “Okul öncesi eğitim semineri” verdi.

 

“Mavi Yunus Okul Öncesi Yayınları”nın (Koza Yay. Dağ. A. Ş.) Şanlıurfa ana sponsoru Cahit Kırtasiyenin ev sahipliğinde düzenlenen ve çeşitli illerden 750 Ana sınıfı öğretmeni ve öğretmen adaylarına  “Okul öncesi eğitim semineri” düzenlendi.  

 

Kendi alanlarında uzman akademisyenler “Drama, Aile Eğitimi ve montessori”den oluşan 3 ana konu hakkında öğretmenleri bilgilendirdiler.

 

Sunuculuğunu Hale Gamze Keskin'in yaptığı Seminer, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla saat 11:00’de başladı. Okul öncesi eğitim hakkında Meltem Yanıkoğlu katılımcıları bilgilendiren bir konuşma yaptı.

Yanıkoğlu; “Katılımcılarımız biletli olarak katıldılar. Bu seminerimiz tamamen Şanlıurfa ilindeki okullara destek amacıyla düzenledik. Seminer gelirleri Şanlıurfa’daki ihtiyaç sahibi anaokullarına ve anasınıflarına destek olarak vereceğiz” dedi.

 Şanlıurfa Milli Eğitim Okul Öncesi Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet Gürbüzer, Şanlıurfa'daki okul öncesi eğirimle ilgili kısa bilgi sundu.

Kürsüye ilk olarak gelen Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesinden Çocuk Gelişimi Eğitimi Prof. Dr. Esra Ömeroğlu, “Okul Öncesi Eğitimde Drama” başlıklı bir sunum yaptı.

 

Abant İzzet Baysal Üniversitesinden Doç. Dr. Yasemin Aydoğan “Öncesi Dönemde Montessori Yaklaşımı ve Uygulamaları” konusunda seminer verdi.

 

Karabük Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretimi uzmanı Yrd. Doç. Dr. Arzu Özyürek, “Okul Öncesi Dönemde Aile Eğitimi ve Aile Katılımı”nı değerlendirdi.

 

Seminerin bitimine doğru katılımcılara “katılım belgeleri” verildi.

Devlet Su İşleri (DSİ) Konferans Salonunda saat 11:00’de başlayan seminer saat 17:00’de sona erdi.

www.balikligol.com

 

SEMİNERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com