Advert
Advert
Advert

Çağrı merkezleri üniversiteli oluyor

Çağrı merkezleri üniversiteli oluyor
Çağrı merkezleri üniversiteli oluyor

Okan Üniversitesi, çağrı merkezi sektörünün nitelikli mesleki eleman ihtiyacını karşılamak üzere, Çağrı Merkezleri Derneği ve sektör kuruluşlarından gelen mesleki eğitim isteğine olumlu yanıt vererek, YÖKün onayıyla Çağrı Merkezi Yönetimi Programını açtı.

Okan Üniversitesi Meslek Yüksekokulundan yapılan yazılı açıklamaya göre, 6-11 Ekim 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ek yerleştirme döneminde ilk öğrencilerini alacak olan program, 2010-2011 eğitim-öğretim yılına başlayacak.

Programa alınması düşünülen öğrenci sayısı 30 olarak belirlenirken, öğrencilerin 7si ücretli, 3ü yüzde 100 burslu, 10u yüzde 50 burslu, 10u yüzde 25 burslu okuyacak. Dersler teorik ve uygulamalı olarak sektör kuruluşları ile işbirliği halinde yürütülecek. Eğitim sırasında öğrencilere iş olanağı verilecek.

Çağrı Merkezi Yönetimi Programı, sektördeki en son teknolojik ve mesleki gelişimleri, bilimsel yöntemlerle destekleyerek, büyümekte olan çağrı merkezi sektörünün yetişmiş insan kaynağı ihtiyacını karşılamayı amaçlayan 2 yıllık bir ön lisans programı olarak belirlendi.

Programın temel amacı, müşteri odaklı, çok iyi iletişim becerilerine sahip, sosyal yönü, telefonda iletişim ve ikna yeteneği güçlü, satışa yatkın, dinamik bir ortamda, hızlı ve hatasız çalışma yeteneğine sahip, takım çalışmasına uyumlu ve takım çalışmasını koordine etme yeterliliğinde mezunlar yetiştirmek olacak.

Üniversite bünyesinden ve sektörden konularında uzman sektörün ileri gelen eğitimcilerinden oluşan öğretim görevlisi kadrosuyla eğitim öğretim çalışmaları da program kapsamında yürütülecek.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!