Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Çağlayan'ın miniklerinden büyük sergi

Çağlayan'ın miniklerinden büyük sergi

Özel Çağlayan İlkokulunda okuyan minik ressamlar hayallerindeki dünyayı çizdiler ve boyadılar.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2013 Cumartesi 22:09
Çağlayan'ın miniklerinden büyük sergi

Anasınıfı öğrencilerinin özgürce boyadıkları ve hayallerini renklendirdikleri Sanat Şenliği ve Resim Sergisinin açılışını Özel Çağlayan İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa ÜSKÜPLÜ yaptı. Açılışa öğrenciler, öğretmenler, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.

Urfa City AVM’de açılan sergiye ilgi büyüktü. Öğrencilerin el emeği ve göz nuru olan sergi 19-20 Ocak tarihlerinde açık kalacaktır.

Okul Müdürü Mustafa ÜSKÜPLÜ “Öğrencilerimiz Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Derslerinde özgürce boyamak ve renklendirmek isterler hayallerini… yapmaya çalıştıkları aslında mutluluğun resmidir… Ve başarırlar”

Hepsi birbirinden yetenekli ve başarılı olan öğrencilerimizi, onları yetiştiren anasınıfı öğretmenlerimizi tebrik eder, desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz velilerimize de gönülden teşekkür ederim” dedi.

Anasınıfı öğretmenleri Hatice GÜLLÜDAĞ ve Filiz ATMACA “Öğrencilerimiz sanat etkinliği derslerinde kendilerini tanımaya çalışırlar. İçlerindeki gizli güzelliği ve yeteneklerini dışa yansıtırlar. Yoğun geçen bir dönemin yorgunluğunu atarlar. İmzası kendilerine ait bir resim ve tasarım ortaya koymak isterler. Sonunda ortaya böyle güzel sergi çıkmış oldu”.

Bu çalışmalar öğrencilerimizin tasarım yeteneklerini uygulama ve geliştirme, el becerilerini sergileme, hayal güçlerini açığa çıkarma, sanatı seven sağlıklı mutlu ve başarılı bireyler olarak yetişmesini sağlar” dediler.

Öğrencilerin el emeği ve göz nuru olan çalışmalar 7’den 70’e sergiyi gezen herkesten büyük ilgi ve takdir topluyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com