Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Çağlayan’dan Cumhuriyet Kupası bisiklet yarışması

Çağlayan’dan Cumhuriyet Kupası bisiklet yarışması

Çağlayan Okulları anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi. Çağlayan ilkokul ve ortaokulu Cumhuriyetimizin kuruluşunun 89. Yılı anısına, çağlayan okulları beden eğitimi zümresi, 2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri arasında bisiklet yarışması düzenledi.

Giriş Tarihi: 2 Kasım 2012 Cuma 15:44
Çağlayan’dan Cumhuriyet Kupası bisiklet yarışması

Yarışma 2 kategoriden oluştu. Bisiklet yarışmasının birinci etabı 20 metrelik mesafeyi en yavaş biçimde ayakları yere temas etmeden ve kulvar dışına çıkmadan bitiş çizgisine varmak, ikinci etap ise slalom çubuklarının arasından ve engellerin üstünden geçerek zamana karşı yarışmaktı.

75 öğrenci kendi bisikletleriyle yarışmaya katıldı. Yarışmaya katılan öğrencilerin kıyasıya mücadele etmeleri ve eğlenmeleri yarışmaya gelen velilerioldukça keyiflendirdi. Birçok veli yarışma için çocuklarının bisikletlerini evden getirirken,biraz zahmetli oldu ama çocuklarımızın mutlu olması ve mutluluklarını bizimle, arkadaşlarıyla ve öğretmenleriyle paylaşmaları bizi çok memnun etti. Yapılan bu etkinliğe teşekkür ederek bundan sonra yapılacak faaliyetlerememnuniyetle katılacaklarını belirtiler.

Okul müdürü Mustafa Üsküplü “Dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdikten sonra katılımın bu kadar yoğun olmasından, öğrencilerimizin kıyasıya bir mücadele göstermesinden velilerimizin de yarışmaya gelerek çocuklarıyla beraber olmalarına memnun olduk.Çağlayan Okulları olarak mesailerinden fedakârlık yapıp çocuklarıyla beraber vakit geçirmek için okulumuza gelen değerli velilerimize ve yarışmanın güzel bir şekilde tamamlanmasında emeği geçen beden eğitimi öğretmenimiz Ömer Faruk Aktürk, sınıf öğretmenlerimizÇağlar Küpeli, İsmail Dursun ve Mustafa Ceylan’a teşekkür ederiz” dedi. Öğretmenlerimizin ve velilerimizin öğrencilerimiz için gösterdiği bu çabaya hayran kaldığını belirtti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com