Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Çağlayan sporla eğitime devam ediyor

Çağlayan sporla eğitime devam ediyor

Özel Çağlayan İlköğretim Okulu bu yaz da “Yaz Okulu” yaparak eğitime destek olacak.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2012 Salı 16:01
Çağlayan sporla eğitime devam ediyor
Şanlıurfa’nın en gözde okulu olan Özel Çağlayan İlköğretim Okulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da, içerisinde İngilizce, yüzme, basketbol, taekwondo, müzik, kitap okuma etkinlikleri ile sosyal aktivitelerin bulunduğu yaz okulu yapacak.
İngilizceyi anadili İngilizce olan öğretmenlerden (With Native Teachers)  speaking ağırlıklı olarak öğrenecek olan öğrenciler İngilizcelerini pratik yaparak arttırmış olacaklar.
Taekwondo, basketbol, müzik kurslarının yer aldığı programlardan herhangi birini seçen öğrenciler haftanın 3 günü yüzme, 3 günü spor yada müzik etkinliği ile her gün İngilizce, kitap okuma ve çeşitli etkinliklere katılacaklar.
18 Haziran saat 09.30’da başlayıp 16.30’da bitecek olan yaz okulu 3 hafta ve haftanın 6 günü yapılacak. Başvurular 28 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında olacak. 
Yaz okulu yüzme programının Harran Üniversitesi havuzunda uzman öğretici, antrenör ve cankurtaran gözetiminde olacağını belirten Yaz Okulu sorumlusu Çağlar Küpeli; “Bizler öğrencilerin sadece okul zamanı değil, yaz tatillerinde de zihinsel ve fiziksel gelişimini tamamlamalarını sağlamak amacıyla böyle bir program düzenlemiş bulunmaktayız.” dedi.
Özel Çağlayan İlköğretim Okulu müdürü Mustafa Taylan, “Geleneksel hale getirdiğimiz yaz okuluna bu yıl da yurt dışından İngilizce öğretmeni getirerek öğrencilerin İngilizceden pratik yapmalarını sağlamak, bunun yanında öğrencileri sadece dersle değil, bu sıcak Şanlıurfa günlerinde serinletmek amacıyla sportif aktiviteler, yüzme ve müzik etkinlikleriyle onların yazı eğlenerek-öğrenerek geçirmelerini hedefliyoruz.”dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor Bandırma’ya 4 eksikle gitti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com