Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÇAĞLAYAN OKULLARI ÖDÜL TÖRENİ

ÇAĞLAYAN OKULLARI ÖDÜL TÖRENİ

Çağlayan Okulları 2012-2013 Öğretim yılında sporda, sanatta ve bilimde başarılı olan öğrencilerini görkemli bir ödül töreni ile ödüllendirdi.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2013 Perşembe 16:23
ÇAĞLAYAN OKULLARI ÖDÜL TÖRENİ


Çağlayan Okulları 5 Haziran 2013 Çarşamba günü Saat=17.00’de Karaköprü’deki Çağlayan Kültür Merkezinde ilde, bölgede, ulusal ve uluslararası yarışmalarda şampiyon olan öğrencileri için ödül töreni düzenledi.
Törene Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Belediye Başkanları, Emniyet Müdürü, Rektör, Dekanlar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ,İl Müdürleri, Veliler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.
Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından  Halk Oyunları gösterisi, Çağlayan Okulları Genel Müdürünün açılış konuşması ile devam etti.
İlköğretim ve Lise kategorilerinde Spor, Sanat ve Bilimde Şampiyon olan öğrenciler madalya ve plaketin yanında “para ödülü”  ile ödüllendirildi. Ödül töreninde ilde, bölgede ve Türkiye’de şampiyon olan yaklaşık 100 öğrenci ödüllendirildi.
Çağlayan Okulları Genel Müdürü Sayın Taner HAFIZOĞLU :
“Geleceğimizi şekillendirecek sağlam karakterli, iç referansları güçlü, kendi kültürünü özümsemiş ve dünyayı da iyi bilen fertler yetiştirmek hedefimiz, bu bağlamda biz elimize gelen her öğrenciyi bir çekirdek kabul ediyor ve her çekirdekte de çınar olma potansiyeli olduğuna inanıyoruz.
Yarınlar yorgun ve bezgin insanların değil bu uğurda rahatını terk edebilen fedakâr insanların olacaktır. Bu bağlamda dinlenmeyi bir başka bahara tehir etmiş ve insanlık sevgisi omuzlarına ciddi sorumluluklar yüklemiş bir anlayışın egemen olduğu çağlayan zemininde parola hep “daha yok mu” şeklindedir.
Çağlayan okulları kurulduğu 1991 yılından bu güne kadar geçen 22 yıllık süreçte hep bu anlayışla hareket etmiş ve sürekli büyüyen bir başarı grafiği ortaya koymuştur. Bu gün geldiğimiz noktada üniversite sınavlarında il birinciliklerinin tamamını ve Türkiye birinciliğini, liselere yerleştirme sınavlarında ildeki ilk on öğrencinin dokuzunu çıkaran, Ulusal bilim olimpiyatlarında altın madalyalar alabilen, bilim milli takımında öğrencisi olan ve uluslararası akredite edilmiş diploma programı yürüten bir konuma gelmiştir.
Bu program “takdir etmek aynı zamanda teşvik etmektir” anlayışının bir neticesidir. Arkadaşlarım sizlere başarılardan oluşan bir buket takdim edecekler.
Teşriflerinizden için hepinize teşekkür eder, saygılar sunarım.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com