Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Çağlayan Okulları LYS’de zirve yaptı

Çağlayan Okulları LYS’de zirve yaptı

2012 LYS sonuçlarına göre Özel Çağlayan Okulla’rından 29 öğrenci Tıp, 29 öğrenci Mühendislik –Mimarlık, 18 öğrenci Hukuk, 13 öğrenci sağlık bilimleri,12 öğrenci İktisat-İşletme, 10 öğrenci Eğitim Fakültesi, 8 öğrenci Diş Hekimliği, 6 öğrenci ise Eczacılık Fakültelerine yerleşti.

Giriş Tarihi: 8 Eylül 2012 Cumartesi 15:34
Çağlayan Okulları LYS’de zirve yaptı

Özel  Çağlayan Murat Liseleri  LYS 2012 de Türkiye geneli ilk 1000 de 59 derece 11 öğrenci ile yine il birincisi olmuştu. Özel Çağlayan Murat Fen Lisesi öğrenci Taha GÜVEN  Ek-YMF-3 puan türünde Türkiye birincisi ve aynı zamanda bu öğrenci 2011 TÜBİTAK bilim olimpiyatlarında  kimya dalında bölgemizde bir ilki gerçekleştirerek  altın madalya almıştı.

Ayrıca Fen Lisesi öğrencilerinden  Mücahit GÜVEN Y-TM1, Y-TM2, Y-TM3,TS2,Y-TS2 alanlarında ve Zeliha Zelal Demirbilek'te MF-1,MF-2, MF-4,YMF-1 alanlarında Şanlıurfa birincisi oldular.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com