Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Çağlayan kolejinde öğrencilere diş taraması

Çağlayan kolejinde öğrencilere diş taraması

Özel Çağlayan İlköğretim Okulu öğrencileri diş taramasından geçirildi. Birinci sınıftan sekizinci sınıfa kadar tüm öğrencilerin diş kontrolü yapılarak öğrencilere diş fırçalamanın önemi, diş fırçalamanın nasıl yapılacağı, ağız ve diş sağlığı konularında bilgiler verildi.

Giriş Tarihi: 8 Mart 2012 Perşembe 22:33
Çağlayan kolejinde öğrencilere diş taraması
Şanlıurfa Diş Hastanesi diş hekimleri tarafından yapılan diş taramasında öğrencilerin büyük çoğunluğunun diş problemleri olmadığı görüldü. Diş muayenesi yapan diş hekimleri “Özel Çağlayan İlköğretim Okulunda yaptığımız diş taramasında öğrencilerin büyük çoğunluğunda diş problemleri olmadığını gördük, diş problemi olan öğrencilerin de öğretmenlerine velilere iletilmek üzere bilgiler verdik, sağlıklı ve başarılı bir hayat diliyoruz.” Dediler.

Okul müdürü Mustafa Taylan da “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için Mustafa Kemal Atatürk'ün "Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur" sözünü rehber edinerek onların daha sağlıklı koşullarda yetişmesi ve eğitim almaları amacıyla çalışmalar yaptık. Öğrencilerimizin çoğunluğunun dişlerinin sağlam olması bizleri sevindirdi. Öğrencilerime sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com