Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Çağlayan İngilizce Yıl sonu gecesi düzenledi

Çağlayan İngilizce Yıl sonu gecesi düzenledi

Baştan sona kadar İngilizce sunumla gerçekleşen Yıl sonu İngilizce gecesi programını okul öğrencilerinden Mehmet Kaan Bilgili İngilizce olarak sundu.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2012 Cumartesi 17:50
Çağlayan İngilizce Yıl sonu gecesi düzenledi
Özel Çağlayan İlköğretim Okulunun hazırlamış olduğu  Yıl sonu İngilizce gecesi programı velilerin büyük beğenisini kazandı.Baştan sona kadar İngilizce sunumla gerçekleşen Yıl sonu İngilizce gecesi  programını okul öğrencilerinden Mehmet Kaan Bilgili İngilizce olarak sundu.  Geceye  İngilizce Şarkı Yarışması damgasını vurdu. Şarkı okuma dalında 4 grup halinde yarışan öğrenciler birbirinden güzel son popüler şarkıları İngilizce okuyup kıyasıya yarıştılar. 6 kişiden oluşan jüri üyesi 1. Grubu seçmekte bir hayli zorlandı. Gösteri progamında,Slayt ve Müziklerle desteklenmiş İngilizce sorulardan oluşan  İngilizce Bilgi yarışması, Hikaye anlatımlı İngilizce poster oluşturma yarışması ve English Game ( İngilizce Oyun yarışması ) Kategorilerinde öğrenciler kıyasıya yarıştı. Program sonunda Katılan öğrencilerin tümünden oluşan İngilizce Koro sahne aldı. Koronun okuduğu Milkyway şarkısı büyük beğeni topladı.Programda ayrıca yıl içerisinde öğrencilerin İngilizce etkinlik video görüntüleri slayt eşliğinde yayınlandı.   Son olarak Okul idaresinin dereceye giren öğrencilere verdiği  ödüllerleprogram son buldu.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vefalı Eğitim-Bir-Sen

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com