Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa ÇADIRCI 'Kadın olmak bir ayrıcalıktır'

ÇADIRCI 'Kadın olmak bir ayrıcalıktır'

Giriş Tarihi: 8 Mart 2011 Salı 22:20
ÇADIRCI 'Kadın olmak bir ayrıcalıktır'

Şanlıurfa Tabip Odası kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günün'de Basın Açıklaması Yaptı
 
Şanlıurfa Tabip Odası Kadın Kolları Başkanı Uzm. Dr. Dursun ÇADIRCI 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Yaptığı Basın Açıklamasında Şunları Söyledi.

ÇADIRCI Yaptığı Açıkmasında ; Kadın olmak bir ayrıcalıktır. Tarlada, evde, pazarda pek çok zor görevi üstlenmiş olan biz kadınlar anne olmak gibi kutsal bir sorumlulukla da geleceğe yön vermekteyiz. Okula gidebilmek ve toplumda yerini almak için daha fazla çaba sarf etmek zorunda kalıyoruz.

Kadın sağlık çalışanları olarak maalesef fiziksel, sözlü veya psikolojik şiddete daha fazla maruz kalıyoruz. Zaten çok zor koşullarda çalışan sağlık çalışanları içinde de ne yazık ki kadın olmanın ağırlığını yaşıyoruz.

Dünya Kadınlar Günü’nün sorunların değil kadınların başarılarının konuşulabildiği bir gün olmasını diliyorum. Başta hekimler ve sağlık çalışanları olmak üzere tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com