Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Büyükşehir'i harekete geçiren görüntü

Büyükşehir'i harekete geçiren görüntü

Son zamanlarda Suruç İlçesine gelen misafirlerin gelmesiyle ilçede artan nüfusla birlikte halk sağlığının korunması halk sağlığına yönelik Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, ilçedeki yoğunluk çerçevesinde çeşitli tedbirler aldı.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2014 Çarşamba 18:36
Büyükşehir'i harekete geçiren görüntü


Suruç’ta oluşan evsel atıkların miktarı nüfusla birlikte aynı şekilde hızlı bir artış göstermektedir. Halk sağlığını tehdit eden bu durum karşısında Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığınca bir dizi tedbirler başlatılmıştır.

Alınan bu tedbirler kapsamında 20 gün gibi kısa bir sürede 4 bin 500 Ton evsel atık Suruç çöp merkezinden taşıyan Büyükşehir Ekipleri tarafından Şanlıurfa Katı Atık Düzenli Depolama sahasında bertaraf edilerek, temizlenen çöp sahası ilaçlanıp steril hale getirilmiştir.

Suruç İlçesinde halk sağlığı açısından herhangi bir olumsuzluğun meydana gelmemesi için çöp taşıma, bertaraf işlemi ile ilaçlama ve sterilizasyon çalışmaları düzenli bir şekilde sürdürülmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Referandum'da ‘Evet’ rekoru beklenen iller belirlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com