Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem BÜYÜKŞEHİR ZABITA'NIN BAYRAM HAZIRLIĞI

BÜYÜKŞEHİR ZABITA'NIN BAYRAM HAZIRLIĞI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük, merkez ilçe Belediye Zabıta Müdürleriyle yaptığı toplantıda Ramazan Bayramı'nda denetimlerini ortak yapılması kararlaştırıldı.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2015 Cuma 21:30
BÜYÜKŞEHİR ZABITA'NIN BAYRAM HAZIRLIĞI


Şanlıurfa’da Zabıta ekipleri yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle kaldırımlarda gelişi güzel işportacıların satış yapmalarına izin vermeyecek.

Vatandaşların bayram hazırlıklarını daha rahat bir ortamda yapmalarını sağlamak amacıyla kent merkezinde zabıta tedbirleri yönünden alınması gereken önlemler Zabıta Daire Başkanlığında düzenlenen toplantıda ele alındı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Burak Küçük’ün başkanlığında düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Ahmet Türe, Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Usanmaz, Karaköprü Belediyesi Zabıta Müdürü Mahmut Mat ile Eyyübiye Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Osman Ataş katıldı.

Zabıta Daire Başkanı Küçük,  toplantıda yaptığı konuşmada vatandaşın daha huzurlu alışveriş yapmaları için ortak hareket edeceklerini söyledi.

Küçük, geçmiş yıllarda yaşanan sıkıntıları yaşamak istemediklerini belirterek şunları söyledi:

"Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin, zabıta teşkilatımızın amacı vatandaşlarımızın bayramı rahat bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Geçmiş yıllarda yaşanan sıkıntıları bu bayramda yaşanmaması için çaba sarf edeceğiz. Kontrol ve denetimler Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyesi zabıta ekipleri birlikte yapacak."

Ramazan bayramının ardından kaldırım işgallerini yapacakları çalışmayla önleyeceklerini belirten Küçük, şöyle devam etti:

"Verilen ölçülerin dışında kaldırım işgalleri olmayacak Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleriyle İlçe belediyesi Zabıta ekipleri birlik beraberlik içersindedir. Ayrımız gayrımız yok."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com