Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Büyükşehir yıkıma başladı VİDEO

Büyükşehir yıkıma başladı VİDEO

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından eski sanayi bölgesinde kentsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde eski hal pazarında bulunan işyerlerinin yıkımına başladı.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2014 Cumartesi 14:20
Büyükşehir yıkıma başladı VİDEO

Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı bünyesinde kentsel dönüşüm alanı olan eski hal pazarında teslim edilen bağımsız işyerlerinden 7 tanesi çevre güvenliği alınarak güvenli bir şekilde yıkımı gerçekleştirildi.

 

Şanlıurfa’nın en önemli kentsel dönüşüm merkezlerinden biri olan eski sanayi sitesi ve çevresinde bulunan eski hal pazarında bulunan esnafla anlaşmaların sürdüğü, bunlardan eski hal pazarı bölgesinde bulunan 68 bağımsız işyeri ile anlaştıklarını belirten Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Yahya Ürün, iş yeri sahipleri tarafından teslim edilen 7 tanesinin yıkımını belediye olarak geçekleştirdiklerini belirtti.

 

            Kalan işyerlerin ise peyderpey yıkımın yapılarak kentsel dönüşüm alanın dönüşümüne hazırladıklarını belirten Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Yahya Ürün, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Celalettin Güvenç’in talimatları doğrultusun  kentin merkezinde bulunan kentsel dönüşüm alanını Şanlıurfalıların daha modern bir yaşam merkezine kavuşması için çalıştıklarını ifade etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com