Advert
Advert
Advert

Büyükşehirle Suruç ilçesinde büyük değişim yaşandı

Vatandaşlara daha kaliteli hizmet verebilmek için şehrin dört bir yanında hizmetlerini sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Suruç ilçesinde büyük değişim yaşandı.

Büyükşehirle Suruç ilçesinde büyük değişim yaşandı
Büyükşehirle Suruç ilçesinde büyük değişim yaşandı

 

Bu kapsamda Suruç merkez ve kırsal mahallerde çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sanayi sitesinde 38 bin metrekare beton parke, kırsal mahallelerde ise 80 kilometre stabilize yol yapımını tamamladı.

Kalkanlı-Dumlukuyu mahalleleri arasındaki stabilize yol çalışması yapmayı hedefleyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ölçektepe, İncan, Boztepe ve Bozyokuş Mahallerindeki yolları çamurdan kurtardı.

2015 yılı sonuna kadar ilçede 41.600 metrekare kilitli parke döşemesi yapacak olan Büyükşehir Belediyesi, Suruç ilçe merkezinde yol standartlarını yükseltiyor.

42 BİN METRE KANALİZASYON TEMİZLİĞİ YAPILDI

Suruç merkez ve kırsal mahallerde 42 km kanal temizliği yapan yapan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri ise, 41 adet içme suyu şebekesinin bakım ve onarımı gerçekleştirerek 20 adet içme suyu kuyusunu tamamladı.

Öte yandan ilçe genelinde yeşillendirme çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Bin 670 adet ağaç dikerek Suruç'u yeşillendirmeye devam ediyor.

SURUÇ Kalkanlı Dumlukuyu Ölçektepe İncan Boztepe Büyükşehir Belediyesi Bozyokuş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler