Advert
Advert
Advert

ŞUSKİ Toplantısı yapıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, ŞUSKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan teknik personelle bir araya geldi.

ŞUSKİ Toplantısı yapıldı
ŞUSKİ Toplantısı yapıldı

 

Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında Büyükşehir Belediyesinin vizyonunu anlatan Başkan Nihat Çiftçi, "Gece gündüz çalışarak Şanlıurfa'nın beklediği hizmet standardını yükseltmeliyiz" dedi.

Daha yaşanabilir bir Şanlıurfa için vatandaşlara hizmet edeceklerini belirten Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte sorumlulukları da arttı. Vatandaşlarımızın arasında olarak hep beraber hizmet köprüsü oluşturacağız. En önemli unsurumuz disiplin ve planlı çalışmadır. Şanlıurfalı hemşerilerimiz hizmet etmek bize gurur veriyor. Gece gündüz çalışarak Şanlıurfa'nın beklediği hizmet standardını yükseltmeliyiz bunun bilincindeyiz. Allah bu hizmet yolunda bizlere güç versin" dedi.

KALİTELİ İÇME SUYU TEMİNİ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü olarak temel ihtiyaç hizmeti verdiklerini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa yüz ölçümü bakımından Türkiye'nin en büyük illeri arasında, merkez ve kırsal mahallede yaşayan insanlarımızın sorunlarını en asgariye indirmek için koordinasyonlu ve özverili bir şekilde çalışmalıyız. ŞUSKİ Genel Müdürlüğümüz olarak vatandaşlara kaliteli içme suyu temin etmek çalışmalar yapıyoruz. Ama bunlar yetmez, büyük bir özveriyle sorunların çoğunu ortadan kaldırmamız lazım" dedi.

Öte yandan gerçekleştirilen koordinasyon toplantısında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü görevine getirilen Mehmet Hamdi Us ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Abdülkadir Açar eşlik etti.

şuski hedef toplantısı hamdi us nihat çiftçi Abdülkadir Açar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Şanlıurfa’da cinayet Zanlısı 20 yıl sonra sahte kimlikle yakalandı
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik