Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Büyükşehir, 20 okul öğrencilerine spor malzemesi verdi VİDEO

Büyükşehir, 20 okul öğrencilerine spor malzemesi verdi VİDEO

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 20 okul ve amatör spor kulüplerine spor malzemesi desteğinde bulundu.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2015 Salı 21:15
Büyükşehir, 20 okul öğrencilerine spor malzemesi verdi VİDEO


        Büyükşehir belediyesi, gençleri spora teşvik etmek için onlara spor malzemesi desteğinde bulundu. 20 okul ve kentte faaliyet gösteren spor kulüplerine 10 bin spor malzeme desteğinde bulunan büyükşehir belediyesi, gençlere her türlü imkan sunuyor.
        Endüstri Meslek Lisesi Spor salonunda gerçekleştirilen temsili malzeme dağıtım töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, geleceğin teminatı olan gençlere büyük önem verdiklerini söyledi.
        Türkiye'de gençlere sunulan imkan standartların  gün geçtikçe arttığını ifade eden Güvenç, gençlere yapılan yatırımın geleceğe yapılan yatırımın olduğunu altını çizdi.
       Geçlerin şampiyon oldukları anda yüzlerinde pırıltıların oluştuğunu ve gayelerinin o pırıltıya ortak olmak olduğunu aktaran Güvenç, şunları kaydetti:
"İsteğimiz sizlerin bizlerden çok daha güçlü bir ülkede, yaşanabilir bir Şanlıurfa’da ve imkanları yüksek okullarda eğitim görmenizdir. Bunun için sizlerin iyi yetiştirilmesi gerekmektedir. Bir yandan okullarda eğitimizin çok iyi olması gerekirken, bir yandan da  sporla ve  kültürle tanışmalısınız. Çünkü sizler artık dünya çocuklarıyla rekabet etmelisiniz. Bunun için her bakımdan çok iyi yetiştirilmesiniz. Spor yapması için elimizden gelen çabayı sergiliyoruz. Spor yapan gençlerin daha sağlıklı, barışçıl, çalışkan ve medeni cesareti yüksek olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sporcularımıza malzeme ve lisans yardımını yaparken okullarda 10 Bin spor malzemesi dağıtıyoruz."
         İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise okullara yaptığı yardımlardan dolayı Başkan Güvenç'e teşekkür ederek 1 yıl içinde 19 spor salonu ve  okul bahçelerine spor alanları yaptıklarını söyledi.
         Konuşmanın ardından Başkan Güvenç, amatör sporculara çeşitli spor malzemesi hediye ederek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com